Torchlight 3 bolo oznámené na Nintendo Switch

Odoberaj naše novinky cez  Google News alebo sleduj náš herný stream na  Facebook Gaming
Torchlight 3
Zdroj: Spawn.sk

Na podujatí Nintendo Indie World Showcase sa ukázalo, že akčné RPG Torchlight 3 dorazí aj na Switch už túto jeseň, ako o tom informoval portál DualSHOCKER. Séria Torchlight sa nesie v podobnom duchu ako Diablo alebo Path of Exile.

História, postavy, pevnosti a výstroj

Tretie pokračovanie tejto hry sa odohráva stovky rokov po druhom diely. Momentálne je hra na PC v Early Accesse na Steame. Hráči si môžu vybrať zo štyroch rôznych tried: Duck Mage, Forged, Railmaster alebo Sharpshoter. Každá z týchto klás má jedinečnú sadu schopností, ktoré vám pomôžu zabiť hromady nepriateľov, ktorí vám budú brániť ísť vašou cestou za lepšou korisťou.

Jednou z vecí, ktorá odlišuje Torchlight 3 od ostatných dielov, je zakomponovanie jedinečnej pevnosti, ktorú si môžete upravovať a vylepšovať. V hre počas svojich dobrodružstiev budete nachádzať rôzne pamiatky a predmety, ktoré budete môcť zakomponovať do vašej pevnosti a ukázať ju svojím priateľom. Takisto si budete môcť vylepšovať aj svoje časti výstroje, ktorú si zo sebou zoberiete na svoje expedície.

Trailer na Torchlight 3

V traileri nie je žiadna zmienka o tom, že by malo ísť o hru s predbežným prístupom a vzhľadom na to sa domnievame, že na jeseň si používatelia Nintenda Switch užijú plnú verziu hry, rovnako ako aj hráči PC verzie.

Torchlight 3 je momentálne dostupné len na PC v Early Access, a Torchlight 2 je k dispozícii na Nintendo Switch, PS4, Xbox One a PC.

Sociálne siete

RSS Vosveteit.sk

Zaujímavý článok
Trump verzus Epic a Riot Games
Trumpovej administratíve sa po TikToku nepáči ani Epic a Riot Games