Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 bol vylepšený o rokfortský hrad

Odoberaj novinky cez  Google News
Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2
Zdroj: wizardingworld.com, spawn.sk

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 nám už priniesol množstvo úžasných kreácií od fanúšikov. Za zmienku stojí napríklad skatepark v štýle hry Spyro a Super Mario Sunshine’s Delfino Plaza. Autor Skrablez sa teraz opäť dostáva do povedomia fanúšikov hry a vydáva ďalší skatepark. Teraz sa potešia všetci fanúšikovia Harryho Pottera. Zajazdiť si totiž môžu na Rokfortskom hrade.

V priloženom videu si môžete povšimnúť aj legendárne postavy, ktoré nás sprevádzali počas celej tejto magickej série. Zatiaľ čo vlastné parky v THPS 1 + 2 sú obmedzené počtom detailov alebo rozsahom, rokforstský park napriek tomu obsahuje niekoľko epických veží. Na mape je aj niekoľko hradných nádvorí a samozrejme Veľká Sieň spolu so štyrmi transparentami na stene, ktoré reprezentujú jednotlivé fakulty.

Hráči, ktorí majú Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 na PC, si môžu sami vyskúšať mapy od Skramblezu. U konzolových nadšencov je to o čosi ťažšie. Ak si chcú zajazdiť na pôde Rokfortu, budú si musieť vytvoriť vlastnú mapu, keďže táto na konzolové verzie hry dostupná nie je.