Tom Clancy’s XDefiant bude zadarmo pre všetkých

Odoberaj novinky cez  Google News
XDefiant bude zadarmo
Zdroj: ubisoft.com

V priebehu dnešného dňa sme vás informovali, že Ubisoft navečer chystá oznámenie hernej novinky. Nová hra, na ktorú lákali, ponesie názov Tom Clancy’s XDefiant a bude zadarmo. Pôjde o celkom rýchlu našľapanú arenovú strieľačku.

Nová hra bude kombinovať intenzívnu streľbu s personalizovanými vybaveniami a špecializovanými frakciami, pretože tímy strelcov – zvaných Defiants – budú bojovať o nadvládu.

Hráči si budú môcť prispôsobiť svoj Defiant tak, aby zodpovedal ich hernému štýlu. Budú si môcť zvoliť svoju frakciu, vlastnosti, schopnosti a ultras. Na doplnenie si môžu vybrať z arzenálu primárnych a sekundárnych zbraní, prídavného príslušenstva a zariadenia. Ďalej si budú môcť vyladiť svoje vybavenie za behu, aby sa dokázali prispôsobiť neustále sa meniacemu bojisku.

Tom Clancy’s XDefiant ponúkne tiež celý rad konkurenčných 6v6 arén a lineárnych herných režimov. Napríklad dve z nich sú Dominance a Escort. Hráči to môžu kombinovať s veľkým okruhom jedinečne navrhnutých máp v rotácii. Nová hra, ktorá bude zadarmo tak ponúkne pravdepodobne množstvo obsahu. Otázkou však ostáva či si svojich hráčov dokáže udržať aj krátko po vydaní hry, ktoré ešte nieje známe.

Ako sa píše v tlačovej správe, frakcie Wolves, Outcasts, Cleaners a Echelon budú bojovať na ikonických miestach. Ubisoft bude aj po vydaní neustále vyvíjať nové „role“ do svojho obsadenia Defiants, pričom bude čerpať z radov postáv a schopností z vesmíru Clancy i mimo neho. Prvý test sa začne 5. augusta pre hráčov PC v USA a Kanade.

Vyskúšate si časom Tom Clancy’s XDefiant, ktorý bude zadarmo aj vy? Dajte nám vedieť v komentároch.