Tokyo Game Show 2021 potvrdilo prvé mená

Odoberaj novinky cez  Google News
Xbox uvidíme aj na Tokyo Game Show 2021
Zdroj: youtube.com

Microsoft a Xbox, ale aj ďalšie známe herné mená budú prítomné na Tokyo Game Show 2021. Rovnako ako Gamescom 2021, ktorý sa konal uplynulý týždeň, aj toto herné podujatie bude opäť online udalosťou.

Konferencia japonského priemyslu sa bude konať digitálne od 30. septembra do 3. októbra a môžete očakávať veľké oslavy, pretože to bude 25. výročie výstavy. Podľa zverejneného harmonogramu na oficiálnych stránkach podujatia vieme, že sa dočkáme najmä informácií o hrách, o ktorých už vieme, že prídu na herný trh.

Po skončení časti programu s názvom ‘We’ll always have games’ sa chystá niekoľko vývojárov a vydavateľov na pomyselné pódium. Najväčším z programov by mal byť špeciál o King of Fighters 15. Podobne veľká by mala byť aj Xbox Tokyo Game Show. Microsoft sľubuje, že sa pochváli „exkluzívnymi novinkami a obsahom“. K ďalším priamym prenosom sa pridajú aj predstavia spoločností Square Enix, Capcom a Sega.

Nie sú žiadne správy o tom, čo by Xbox mohol priniesť na show. Spoločnosť však v poslednej dobe prináša do Xbox Game Pass veľa japonských titulov. Očakávania sú preto pomerne vysoké a sami sme zvedaví, čím sa pokúsi dobyť japonský herný trh. Xbox bude 30. septembra organizovať 50-minútový priamy prenos.

Prezentácia The King of Fighters 15 by mohla rozšíriť niektoré z informácií, ktoré sme videli na Gamescome 2021. Tam SNK nakoniec oznámila, že tento bojový titul po sérii odkladov nakoniec vyjde 17. februára 2022. Hry sa dočkáme na systémoch PS4, PS5, Xbox Series X/S a PC (prostredníctvom obchodu Steam a Epic Games Store).

Čo hovoríte na potvrdené mená, ktoré sa zúčastnia Tokyo Game Show? Napíšte nám do komentárov na sociálnej sieti.