TMNT: Shredder’s Revenge ukazuje gameplay zábery

Odoberaj novinky cez  Google News
Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge
Zdroj: pcgamer.com

TMNT: Shredder’s Revenge, alebo ak chcete celým názvom Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge, je retro hra od vydavateľa Streets of Rage 4 a nezávislého vývojára Tribute Games.

Už pri prvých záberoch je vidieť návrat štyroch dobrodruhov, ktorí zametajú nepriateľov ráznym šmahnutím. Trailer nás vracia do 90. rokov, kde sme trávili hodiny pri automatoch. Táto gameplay ukážka predstavuje všetky rôzne ťahy a schopnosti, ku ktorým majú postavy rôzny prístup. Poukázal na ňu portál Pushsquare.

„Živé bitky v hre sú podporené originálnou hudbou od Tea Lopesa, skladateľa a aranžéra, ktorý predtým pracoval aj na hrách ako Sonic Mania, League of Legends a Monster Boy and the Cursed Kingdom.”

Uvádza tlačová správa

V priloženom traileri sa ponoríte do newyorského podzemia. Hra navyše bude doplnená o „moderné prvky“. O aké presne, ale nevieme. Dozvedieť by sme sa to mali v priebehu tohto roka, na ktorý je vydanie TMNT: Shredder’s Revenge naplánované.

Ak ste fanúšikmi Ninja korytnačiek, tak MMO hra SMITE privítala týchto tínedžerov ako bohov do svojej hry. Tam sa vývojári zo štúdia Hi-Rez pochválili dobrými vzťahmi s producentami stanice Nickelodeon, čo nakoniec pochopiteľne viedlo aj k ich vzájomnej spolupráci. V hre ste si ich mohli odomknúť všetkých, menovite Leonarda, Donatella, Rafaela a samozrejme aj Michelangela. Z toho každého až v dvoch prevedeniach.