Tiny Lands, relaxačná hra vhodná aj pre nehráčov

Odoberaj novinky cez  Google News
Tiny Lands
Zdroj: gamespredator.com

V týchto ťažkých dobách stresu sa videohry ukázali ako zdravé rozptýlenie. Jedna hra, ktorá môže byť obzvlášť očisťujúca, je práve od vývojárov Hyper Three Studio a nesie názov Tiny Lands. Prezentovala sa s jednoduchým 3D prostredím, kde hráči budú musieť nájsť 5 rozdielov v každom digitálnom dioráme.

Ide o izometrickú logickú puzzle hru s relatívne malým počtom polygónov, ktorá obsahuje veľmi upokojujúci soundtrack od skladateľa BigRicePiano. Preskúmavanie rozmanitého ponúkaného prostredia je tak o to viac pokojnenšie aj vďaka tomu, že hra neobsahuje žiadny časový limit, ktorý by vás poháňal. Aj to je jeden z dôvodov, prečo je Tiny Lands vhodná aj pre nehráčov.

Tiny Lands dokonca obsahuje rôzne prvky, ako napríklad oheň, dážď, hrom, sneh a vietor v každom dioráme. Budete tak môcť úrovňami otáčať a približovať si ich, aby ste malé rozdiely medzi jednotlivými obrázkami našli. Relaxačnú hudbu si môžete vypočuť aj v pridanom traileri.

Titul vyjde na Steame 22. januára, a to hneď aj s 10 % zľavou. Neskôr hra vyjde aj na NIntendo Switch. Informácie priniesol portál GameSpot.

Po čase sa tak konečne dočkáme hry, ktorá sľubuje viac zážitkov z hrania než nervov. A keď už spomíname nervóznosť pri hraní, odporúčame vám tento článok. V ňom sme vám priniesli 10 znakov, podľa ktorých spoznáte, že ste toxický hráč.