The Witcher: Monster Slayer dorazí už toto leto na telefóny

Odoberaj novinky cez  Google News
The Witcher: Monster Slayer
Zdroj: ign.com

Poznáme približný dátum vydania mobilnej RPG hry The Witcher: Monster Slayer. Niektorí šťastní jedinci si budú môcť vyskúšať hru o niečo skôr, a to vďaka testom pred vydaním. Informácie priniesol portál Gamepressure.

Spoločnosť CD Projekt Red, vo videu predstavujúcom finančné výsledky spoločnosti za rok 2020, o ktorých si viac prečítate v tomto našom článku, potvrdila, že najnovšia hra The Witcher bude k dispozícii na zariadeniach Android a iOS už toto leto.

The Witcher: Monster Slayer bude RPG titul využívajúci technológiu AR (poznáme ju napr. z Pokemon GO). V hre si budeme môcť zahrať za lovcov príšer, ktorí sa túlajú v skutočnom svete.

Krátko po oznámení zverejnila spoločnosť Spokko Games, ktorá vlastní CDPR a zodpovedá za vývoj hry, svoje oznámenie. Poskytla uvedený dátum vydania hry a informovala o otvorení registrácií pre všetkých, ktorí by mali chuť a chceli by otestovať túto hru ešte pred vydaním v predbežnom prístupe. Konkrétne sa to týka používateľov Androidu.

Do testu sa dá zaregistrovať na oficiálnych webových stránkach hry. Na úspešné odoslanie žiadosti je potrebné mať účet v Google Play Store. Pre tých, ktorí majú mobilné zariadenie so systémom iOS máme taktiež dobrú správu.

Vývojári tvrdia, že predčasný prístup a testovanie k hre The Witcher: Monster Slayer príde aj pre tento systém. Má to však malý háčik. Prihlásiť sa budu môcť majitelia zariadení od Apple, avšak len na určitých miestach po celom svete. Ktoré to budú, zatiaľ spoločnosť neuviedla.