The Witcher 3: Wild Hunt prichádza do PlayStation Now

Odoberaj novinky cez  Google News
The Witcher 3
Zdroj: CD Projekt Red

The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition je od teraz k dispozícii na PlayStation Now. Znamená to, že budete môcť hru streamovať a sťahovať prostredníctvom vyhradenej aplikácie pre PS4 a PS5, ako aj prostredníctvom oficiálnej počítačovej aplikácie pre PC. Informácie priniesol portál VG247.

Ak ste ju ešte doteraz nikdy nehrali, môžete to napraviť. Rozhodne sa to oplatí. K dispozícii bude verzia Game of the Year Edition. Tá obsahuje všetok obsah, ktorý vyžiel vrátane DLC. To znamená, že si budete hru môcť užiť úplne so všetkým, čo k tomu patrí.

V rámci expanzie Hearts of Stone preberá Geralt kontrakt od Master Mirror a cestuje do krajiny No Man’s Land a ďalej. V datadisku Krv a víno skúma oblasť Touissant a odhaľuje jej desivé tajomstvá. Rovnako ako základná hra, stoja obe tieto rozšírenia za zahranie. Či už po prvýkrát alebo aj po piaty.

The Witcher 3, držiteľ viac ako 800 ocenení vrátane 250 ocenení Game of the Year, od svojho prvého vydania na PC, PS4 a Xbox One v roku 2015 a pred uvedením na Switch v roku 2019, predal viac ako 30 miliónov kópií. Nie je to tak dávno, čo sa mohol pýšiť aj titulom najúspešnejšia hra všetkých čias. „Štafetu“ však prevzala hra The Last of Us Part II.

V priebehu tohto roka sa dočkáme aj PS5 a Xbox Series X/S verzií s upgradom pre nové generácie konzol. Môžeme očakávať množstvo vizuálnych a technických vylepšení vrátane ray tracingu a rýchlejšieho načítavania v základnej hre, rozšírení aj všetkého extra obsahu. Dokonca možno aj nejakého móderského obsahu naviac. Ten vyjde ako bezplatná aktualizácia.

Vyskúšate si titul The Witcher 3 cez PlayStation Now? Dajte nám vedieť v komentároch na sociálnej sieti.