The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 dorazí v roku 2022

Odoberaj novinky cez  Google News
The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2
Zdroj: youtube.com, spawn.sk

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 dostala nový trailer na E3 2021. Nintendo oznámilo, že sa pre toto pokračovanie zameriava na dátum vydania rok 2022. Je to už nejaký čas, čo sme o Breath of the Wild 2 niečo počuli.

Oznámenie tohto sequelu bolo počas E3 2019, ale od tej doby ho Nintendo vôbec nespomínalo a ani neukazovalo žiadne oficiálne zábery. Až dodnes. Vydavateľ aj vývojár sú stále zdržanliví a nechcú ponúknuť žiadne konkrétne kontúry. Dokonca aj oficiálny trailer sa jednoducho volá „Sequel to The Legend of Zelda: Breath of the Wild – E3 2021 Teaser“.

„Vráťte sa do Hyrule – a do neba vyššie – Ide vôbec o prvý gameplay pohľad na pokračovanie The Legend of Zelda: Breath of the Wild, ktorého naplánované vydanie pre Nintendo Switch je v roku 2022,“ píše sa v popise.

Počas prezentácie Nintenda na E3 2021 spoločnosť oznámila, že The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 tentoraz bude obsahovať aj oblohu nad Hyrule – takže môžete očakávať nejaké rozšírenia tejto krásnej plachtiacej mechaniky a tiež niekoľko nádherných výhľadov.

Producent Eiji Aonuma uviedol, že pokračovanie bude temnejšie, pričom sa bude inšpirovať od známej hry Red Dead Redemption 2 z dielne Rockstar Games. Nám už len ostáva dúfať, že sa čoskoro dozvieme ešte viac. Avšak vzhľadom na doterajšie tempo odhaľovania, si zrejme ešte nejakú dobu ešte počkáme.

Na záver len pripomenieme, že E3 pokračuje dnes o 23:25 h prezentáciou Bandai Namco.