The Last of Us 2 dostane pravdepodobne patch na PS5

Odoberaj novinky cez  Google News
The Last of Us 2
Zdroj: PlayStation

The Last of Us 2, môže dostať špeciálny patch pre konzolu PS5, v nie príliš vzdialenej budúcnosti. Informáciu priniesol jeden zo znalcov z tohto odvetvia so slušnými výsledkami. Hororový survival hit z dielne Naughty Dog tak dostane zrejme ešte nejakú starostlivosť navyše.

Člen fóra ResetEra Navtra odpovedal na komentár vo vlákne pre PS5 s tým, že „v určitom okamihu sa na patchi pracovalo,“ ale nie je si istý či sa tak ešte deje, alebo kedy dorazí. “Bol by som prekvapený ak by hra nedostala patch,“ uzatvára, na otázku užívateľa, ktorý sa pýtal, či by mal odložiť kúpu The Last of Us 2 na PS4.

Určite sa pýtate prečo by vás táto online debata na diskusnom fóre od náhodných užívateľov mala zaujímať. Dôvodom je, že Navtra, má celkom úspešnú históriu odhaľovania informácii skôr, ako sú dostupné pre verejnosť. Napríklad dnes sme vám už priniesli jeho informáciu o tom, že Death Stranding dostane rozšírenú edíciu.

Pred eventom PS5 v júni 2020 Navtra správne predpovedal, že spoločnosť Sony predstaví nový titul Ratchet & Clank, spin-off LittleBigPlanet, Gran Turismo 7, Horizon Forbidden West, Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, a Demon’s Souls remake.

Pokiaľ by vám to však nestačilo na to, aby vás to presvedčilo, takisto odhalil aj oficiálne odhalenie Final Fantasy 16 s tým, že hra bude mať skutočne časovú exkluzivitu pre PS5. Nie je to však prvýkrát, čo počujeme o možne vylepšenej verzii pre PS5.

Ak si hru vyzdvihnete na PS5, všimnite si, že podporuje haptickú spätnú väzbu prostredníctvom ovládača DualSense. Spoločnosť Sony a ani Naughty Dog však zatiaľ nič oficiálne nepotvrdili. Informácie priniesol portál VG247.