The Day Before sa nám ukazuje v gameplay videu

Odoberaj novinky cez  Google News
The Day Before
Zdroj: wallpapersden.com

The Day Before je open world MMO hra so survival prvkami, ktorá si berie veľa z hier ako napríklad DayZ, The Last of Us a The Division. Po tom, čo nám boli predvedené vyše 10-minútové gameplay zábery, už o tom niet najmenších pochýb.

Vydavateľ MyTona a vývojár Fntastic konečne predviedli plnú ukážku hrateľnosti pre nadchádzajúci survival titul. The Day Before mieri na PC cez službu Steam a doraziť by mala niekedy počas druhého štvrťroka 2021.

Prvý trailer nám pred časom ukázal mesto. Tento druhý nás zavedie na vidiek. Tón hry nám udáva smutné rozhlasové vysielanie, ktoré je prerušované výstrelmi a ľuďmi bojujúcich o prežitie. Ako sa vo videu ukáže, dvaja hráči skúmajú potok, opustenú čerpaciu stanicu a malú farmu. A popri tom sa bránia pred nemŕtvými.

O čom je The Day Before?

Na konci ukážky sa po spustení výstražného alarmu v dome, objavia nepriateľskí hráči, aby to dvojici, ktorú sledujeme od začiatku, sťažili. Ak vás zaujíma rabovanie, strieľanie a prežitie, tak potom je táto hra presne pre vás.

„The Day Before je MMO survival hra v otvorenom svete odohrávajúca sa v smrteľne postpandemickej Amerike. Tú prepadli infikovaní ľudia a preživší sa navzájom zabíjajú kvôli jedlu, zbraniam a autám,“ uvádza sa v traileri. „Prebudíte sa sami vo svete, ktorý už nespoznávate, hľadáte odpovede a zdroje pre prežitie.“

Ako informuje portál VG247, z predchádzajúcej tlačovej správy vieme, že musíme „infikovaných a ďalších hráčov rozdrviť realistickými zbraňami a stať sa legendou nového sveta,“ zatiaľ čo, „budete skúmať nádherné, ale nebezpečné miesta s úžasne detailnými vozidlami“. Očakávajte teda tvrdé mechaniky prežitia a intenzívnu streľbu.

Vývojový tím Fntastic pred touto hrou pracoval na mobilnej adventúre Radiant One a vytvoril survival titul The Wild Eight. Žiadna z hier však nebola ani zďaleka takto obrovská. Vydavateľ MyTona je na druhej strane známy predovšetkým svojimi mobilnými hrami zdarma. Zatiaľ nepoznáme žiadny čo i len kúsok viac upresňujúci dátum vydania, ale Fntastic hovorí, že to bude už čoskoro.