Temtem si vďaka skoršiemu prístupu na PS5 zahráme už o týždeň

Odoberaj novinky cez  Google News
Temtem
Zdroj: gamerevolution.com

Pokémoni sú medzi nami už dlhé roky. Avšak nanešťastie si ich môžu užívať iba hráči Nintenda. To sa však zmení príchodom už na budúci týždeň. Temtem nie je nejakým rozšírením, ale úplne nový titul.

Temtem je hra, ktorá si berie mechaniky zo známych Pokémon hier. Síce si nebudeme môcť zahrať so známymi Pokémonmi ako Pikachu či Charizard, ale rozhodne si fanúšikovia túžiaci po podobnej hre aj na konzolách a PC prídu na svoje.

Temtem vyjde na PC, Xbox Series X a Series S 21. januára 2021. Na PS5 sa jej hráči dočkajú o čosi skôr konkrétne už 8. decembra vďaka skoršiemu prístupu pre konzolu od Sony. Ako informoval portál Push Square, vývojári zverejnili video upútavku, ako sa hra vlastne hrá a čoho súčasťou sa stanete po jej zakúpení. Samotný príbeh by mal mať niečo okolo 30 hodín.

Príbehovú kampaň budete môcť hrať sami alebo s priateľmi, s ktorými budete môcť bojovať, obchodovať alebo aj písať. Na začiatku hry, ako to už býva zvykom, si vyberáte s pomedzi troch Temtemov, z ktorých každý má svoje jedinečné schopnosti a silu. Aj keď nejde priamo o Pokémonov, veľa si z nich berie. Temtem sa tak bude snažiť zaplniť dieru, ktorá tu už je dlhé roky.

Zaujímavý článok
Galactic Civilizations 3 zadarmo
Epic Store ponúka zadarmo vesmírnu stratégiu