Techland prelomí mlčanie, chystá sa odhaliť viac o Dying Light 2

Odoberaj novinky cez  Google News
Dying Light 2
Zdroj: microsoft.com

Poľské štúdio Techland nás pripravuje na nové informácie o ich pripravovanej hre Dying Light 2. O tej sme už dlhú dobu nepočuli nič nové, zato o štúdiu toho na internete koluje množstvo. Napríklad informácie o tom, ako to v štúdiu (ne)funguje a aké podmienky vládnu pri vývoji hry. O tom si môžete prečítať viac v našom článku.

Ak vás ale nezaujímajú pomery v štúdiu, ale len hra Dying Light 2, máme pre vás dobré správy. Techland hovorí, že sa máme pripraviť na najbližšiu stredu, pretože nám chcú povedať “pár slov” o novej hre. Treba pripomenúť, že už začiatkom tohto roka Techland uverejnil obrázok, v ktorom bolo napísané “Pripravte sa na 2021”. To dalo množstvu fanúšikov nádej, že hru uvidíme ešte v tomto roku. Zatiaľ však nemáme nič oficiálne potvrdené.

Práve to by sa mohlo zmeniť v stredu. Avšak svoje očakávania by mali hráči znížiť. Techland hovorí, že ide len o aktualizáciu stavu vývoja. To znamená, že by sme nemali očakávať nové trailery ani videá. Pravdepodobne pôjde skôr o vyjadrenie, v akej fáze sa momentálne hra nachádza. Dokonca ani príspevok na sociálnej sieti Twitter neznie veľmi “nadšene”. Je možné, že sa štúdio chce vyjadriť k nedávnym vyjadreniam zamestnancov, ktoré kolujú internetom.

V každom prípade ak chcete vedieť viac, Techland láka na svoj Discord kanál, kde sa podľa ich slov dozviete všetko ako prví.