Team Razer sa rozšíri o Ninjas in Pyjamas

Odoberaj novinky cez  Google News
Razer a NIP - nová spolupráca
Zdroj: razer.com

Razer oznámil nové uzatvorené niekoľkoročné partnerstvo so známym eŠportovým tímom Ninjas in Pyjamas (NIP). Tento švédsky tím, ktorý bol založený v roku 2000 a je stálicou svetového eŠportu. Významne ovplyvňuje celú komunitu okolo kompetitívnych strieľačiek z pohľadu prvej osoby.

NIP sa preslávil hlavne v turnajoch Counter-Strike: Global Offensive (CSGO) a Rainbow Six Siege (R6), ku ktorému nedávno Razer dokonca vydal nové slúchadlá. Ich najnovší titul z hry Rainbow Six Siege je z mája tohto roku zo šampionátu Six Invitational 2021. V apríli zase svetom otriasla správa, že CSGO tím posilní hráč Nicolai “dev1ce” Reedtz z tímu Astralis. Spolu s dlhodobými členmi NIP, REZom a Plopskim dosiahli na druhé miesto v turnaji Flashpoint Season 3.

Ako povedal Yann Salsedo, ten je z tohto partnerstva s tímom NIP nadšený. Preňho toto partnerstvo predstavuje spojenie dvoch velikánov s dlhou históriou v oblasti eŠportu.

Spoločnosť Razer ako jedna z prvých firiem sponzorovala eŠportové turnaje už v dobe, kedy sa kompetitívnemu hraniu ešte ani nehovorilo eŠport a NIP je jedna z najväčších a najzabehnutenejších eŠportvých organizácií so žiarivou históriou plnou úspechov. Spoločne povznesieme eŠport na novú úroveň a doprajeme fanúšikom ešte viac obsahu a nových výrobkov.

Yann Salsedo, vedúci oddelenia pre eŠport v EU, stredného východu a Afriky

O úroveň vyššie s Team Razer

Ako členovia Team Razer budú mať hráči NIP po ruke tu najlepšiu hernú výbavu od spoločnosti Razer, vrátane oceňovaných periférií v podobe herných myší, slúchadiel a klávesníc. Razer na oplátku využije expertízu tímu a vďaka testovaniu a spätnej väzbe, ktorú od tímu dostane, bude môcť vyvíjať a vylepšovať nové špičkové periférie a posúvať tak hranice herných výkonov.

Na adresu tohoto partnerstva sa vyjadril aj výkonný riaditeľ NIP, Hicham Chahine

Parterstvo s firmou Razer v našom tíme znova zapálilo túžbu vyhrať každú veľkú cenu, na ktorú sa zameriame. Sme veľmi radi, že odteraz budeme súťažiť pod vlajkou Team Razer. Tešíme sa na spoluprácu s partnerom, ktorý je na rovnakej vlne ako my a pomôže nám rozšíriť náš vplyv vo svete.

Hicham Chahine, výkonný riaditeľ Ninjas in Pyjamas

Podpora tímu

Fanúšikovia tímu môžu po novom podporiť svojich favoritov pomocou špeciálnych herných periférií Razer Customs s oficiálne licencovanou grafikou od NIP. Existujúcu radu Razer Customs tak doplnia okrem iného aj nové myši a podložky so značkou NIP, ktorá hráčom umožní reprezentovať svoje obľúbené tímy pomocou svojej vlastnej hernej výbavy.