Takto mohol vyzerať Johnny Silverhand, ak by ho nehral Keanu Reeves

Odoberaj novinky cez  Google News
Johnny Silverhand z hry Cyberpunk 2077
Zdroj: wccftech.com

Posledný náčrt, alebo concept art ak chcete, z hry Cyberpunk 2077 nám ukazuje, ako by pravdepodobne vyzerala postava Johnny Silverhand. To za predpokladu, že by ho v hre nakoniec nestvárnil Keanu Reeves. O tento náčrt sa s hráčmi podelilo štúdio CD Projekt Red.

Ako prvý na túto skutočnosť upozornil zahraničný magazín AltChar. Spozorovali ho na stránke ArtStation, kde ho pridala Lea Leonowicz zo štúdia CD Projekt Red. Tam pracuje na pozícií senior concept artist and coordinator. Momentálne v hre postavu Silverhanda stvárňuje Keanu Reeves, to znamená, že vyzerá takmer presne ako on. Ak by tomu tak nebolo, výsledok by mohol ako na obrázku nižšie.

Táto verzia Johnnyho vyzerá o niečo mladšie, nemá ikonickú bradu a aj stavba tela je odlišná. Postava má však zachovanú robotickú ruku, podobne ako terajší Johnny. Podobne sú na tom aj ostatné outfity, ktoré súhlasia stým, čo v hre vidíme dnes. To vrátane okuliarov a úžasných ligotavých nohavíc. Na ďalších obrázkoch môžeme vidieť Johnnyho v rôznych iných outfitoch. Jedna z vecí, ktorá sa do finálnej hry nakoniec nedostala, je populárny náramok s kovovými hrotmi. Veľmi populárny medzi metalovými kapelami.

Nakoniec však vývojári obsadili do hry populárneho herca a tak nemuseli vytvárať neznámu postavu. Keanu Reeves hre navyše zabezpečil marketing, aké si ostatné hry môžu len priať. Bohužiaľ, ani to nestačilo na plný počet bodov v našej recenzii, ktorú si môžete prečítať na tomto odkaze.