Takto by vyzeral Witcher 3 na konzole PS1

Odoberaj novinky cez  Google News
Witcher 3 v grafike PS1
Zdroj: YouTube (Anders Lundbjörk)

The Witcher 3: Wild Hunt je jednou z najviac obľúbených hier za poslednú dekádu. A možno aj viac. Dôvodom je neutíchajúca popularita hry a hlavne množstvo modov, ktoré si do nej môžete stiahnuť. Hra by sa dala prirovnať ku Skyrimu. Ten si totiž tiež ešte dlhé roky po vydaní drží poriadne veľkú hráčsku základňu. Ani Witcher 3 nie je iný.

Pamätáte si na ikonickú scénu Geralta ako relaxuje vo vani v Adamovom rúchu? Pravdepodobne áno, sú to prvé minúty hrania. Čo ak vám povieme, že si celú scénu môžete pozrieť v emulácií konzoly PS1. Inými slovami, ako by hra vyzerala, ak by vyšla na prvú konzolu PlayStation?

YouTuber Anders Lundbjörk, ktorý sa tejto záľube venuje už dlhšie, nám predstavil nové video, v ktorom Witchera 3 prerobil do klasickej grafiky, ktorú mali hráči možnosť vidieť na konzolách PS1. V ukážke uvidíte “vernú” kópiu scénky z hry. Od Geralta vo vani, cez pukotajúci oheň až po nahnevanú Yennifer. Pripravte sa iba na to, že Lundbjörk popustil uzdu svojej humornej fantázie a celú scénku trochu prerobil.

Je to extrémne hlúpe ale zároveň milé.