Surviving Mars je opäť raz k dispozícii zadarmo

Odoberaj novinky cez  Google News
Surviving Mars
Zdroj: hdqwalls.com

Pomaly sa stáva akýmsi nepísaným pravidlom, že počas víkendov je k dispozícii viacero hier buď zadarmo, alebo na obmedzený čas na vyskúšanie. Činí tak Epic Games Store, ale už aj Steam a najnovšie sa k nemu pridal aj Humble Bundle. Ten aktuálne ponúka titul Surviving Mars úplne zadarmo.

Ak si dobre pamätáte, tak táto budovateľská stratégia bola už pred časom k dispozícii na vyzdvihnutie zadarmo. V termíne od 11. do 18. marca ju ponúkal Epic Games Store. Okrajovo sme sa o tom zmienili aj v tomto článku. Ak ste tento termín premeškali, teraz máte príležitosť to napraviť. Navyše, hra je ponúkaná v Deluxe edícii, čiže získate aj bonusový obsah.

Keď už spomíname free hry, tak dajme do pozornosti aj ďalšie tituly. Epic Games Store v rámci svojej týždňovej akcie ponúka Control. S akčnou adventúrou prišla v roku 2019 spoločnosť Remedy Entertainment. Treba uznať, že išlo o celkom vydarený kúsok, ktorý rozhodne obohatí vašu hernú knižnicu.

O slovo sa prihlásil aj Steam. Ten už od prvého júna ponúka prvé tri kapitoly príbehovky Tell Me Why. Tento víkend si, však zrejme s ohľadom na to, že začalo odložené Euro 2020, na svoje prídu športoví fanúšikovia. Na pár dní je totiž k dispozícii FIFA 21. Možno vás krátko pred vydaním nového dielu ešte osloví a v zľavnenej cene nakoniec po nej siahnete nastálo.

Surviving Mars, Control či FIFA 21 sú v týchto dňoch k dispozícii zadarmo. Siahnete po niektorom titule? Dajte nám vedieť v komentároch na sociálnej sieti.