Súhrn prezentácie Capcom na E3 2021

Odoberaj novinky cez  Google News
E3 2021: Capcom
Zdroj: Capcom, spawn.sk

V tretí deň konferencie E3 došlo aj na prezentáciu spoločnosti Capcom. Sľubované boli novinky ohľadom Resident Evil Village, Monster Hunter Rise, Monster Hunter Stories 2, The Great Ace Attorney Chronicles a ďalších.

DLC Resident Evil Village

V úvode prezentácie sme sa dozvedeli, že spoločnosť Capcom chystá DLC pre ich najnovší prírastok do série Resident Evil. Stane sa tak na základe pozitívneho prijatia tohto titulu. Rozšírený obsah pre Village je preto momentálne vo vývoji.

Resident Evil Re:Verse

Online zážitok pre viacerých hráčov Resident Evil Re: Verse sa oficiálne začne v júli 2021. Tento titul mal byť k dispozícii v deň vydania Resident Evil Village zadarmo, ak ste si hru kúpili. Neskôr ho však presunuli na neurčito.

Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin

Spolu s novým príbehovým trailerom Capcom potvrdil, že Monster Hunter Stories 2 dostane bezplatnú skúšobnú verziu 25. júna. Tá bude obsahovať funkciu uloženia a prenosu do plnej hry.

Pokiaľ ide o podporu po vydaní, Monster Hunter Stories 2 dostane 15. júla bezplatné aktualizácie, ktoré zahŕňajú Monster Hunter Rise Palamute, rovnako ako aj novú Monstie. Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin vyjde na Nintendo Switch 9. júla 2021.

Monster Hunter Rise

Monster Hunter Rise bude mať svoju prvú spoluprácu s Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin. Táto spolupráca vypukne 18. júna spoločne s Tsukino Palico a jeho novou zbrojou, ktorú získate ako odmenu za quest počas tejto udalosti.

K druhému crossoveru dôjde 9. júla, kde hráči s uloženými dátami z Monster Hunter Stories 2 odomknú vrstvené brnenie „Rider“. 24. júna vyjde Rise’s 3.1 update a bude obsahovať DLC a úlohy, vrátane možnosti zmeniť vášho Cohoot Owl Buddy na detského tučniaka. V júli a auguste sa uskutočnia ďalšie dva „Capcom Collabs“ s DLC a Event Questom.

The Great Ace Attorney Chronicles

The Great Ace Attorney Chronicles dostal nový príbehový trailer a rozšírený pohľad na hrateľnosť. Na záberoch sa zoznamujeme s novými funkciami hry – Dance of Deduction a Summation Examination.

Dance of Deduction začína dedukciami detektíva Herlocka Sholmesa (nejde o preklep). Po jeho vystúpení budú musieť Ryunosuke a Susato poukázať na nedostatky Sholmesových obvinení. Spoločne urobia metaforický tanec, aby odhalili pravdu.

To by bolo z tohto súhrnu prezentácie Capcom na tohtoročnej E3 všetko. Išlo o kratšiu prezentáciu a veľké novinky sme sa nedozvedeli. Herný veľtrh však pokračuje aj zajtra, preto sledujte náš web, aby vám nič podstatné neuniklo.