Štyri nové periférie s licenciou Halo Infinite od Razer

Odoberaj novinky cez  Google News
Razer Halo Infinite Edition
Zdroj: razer.com

Razer, popredný výrobca lifestyleových produktov pre hráčov, včera predstavil zostavu štyroch nových produktov s oficiálnou licenciou od Microsoftu pre hru Halo Infinite, ktorá zahŕňa celú škálu oceňovaných herných periférnych zariadení pre počítače ale aj konzoly. Dizajn produktov rady Razer Halo Infinite je vytvorený podľa ikonického brnenia Mjolnir Powered Assault Armor, ktoré nosil práve Master Chief. A ako bonus prichádza s exkluzívnym bonusovým obsahom do hry Halo Infinite.

S kompletnou sadou produktov z rady Halo Infinite môžu hráči zažiť, ake je to byť Sparťan, či už na počítači, alebo na Xboxe a v pohodlí svojho domova.

  • Kaira Pro pre Xbox Halo Infinite Edition obsahuje skin brnenia Deathly Poison
  • BlackWidow V3 Halo Infinite Edition obsahuje skin zbrane Deathly Poison
  • DeathAdder V2 Halo Infinite Edition obsahuje emblém s tesákmi
  • Goliathus Extended Chroma Halo Infinite Edition obsahuje 5 zmien výziev

Viac informácii o tejto produktov rade od Razer Halo Infinite pre počítače a konzolu Xbox nájdete priamo tu.

Séria Halo je už dlho spojovaná s pohlcujúcou hrateľnosťou, epickým príbehom a napínavým multiplayerom. Halo Infinite v tejto tradícii mieni pokračovať na počítačoch a konzolách Xbox Series X|S. Spoločnosť Razer vypilovávala DNA svojich produktov desiatky rokov, aby mohli žiariť na trhu ako jednotky. Vďaka tomuto partnerstvu tak môže ponúknuť fanúšikom série Halo to najlepšie vybavenie. Vybavenie, s ktorým si vychutnajú pohlcujúci zážitok na všetkých platformách.

Produkty tejto rady budú dostupné od 21. októbra 2021. kaira Pro bude dostupná za cenu 169,99 eur, BlackWidow V3 za 159,99 eur, DeathAdder V2 za 79,99 eur a Goliathus Extended Chroma za 89,99 eur.