fbpx

Štúdio SCS Software reaguje na kritiku eventu s rozvozom vakcín

Odoberaj novinky cez  Google News
SCS Software - vakcína
Zdroj: blog.scssoft.com

Len včera sme vás informovali o tom, že SCS Software do svojich kamiónových simulátorov pridalo špeciálny event. Ten dostal názov Hauling Hope a jeho cieľom je rozviesť vakcínu proti koronavírusu po celej Amerike a Európe.

Ako to už pri podobných akciách býva zvykom, rada fanúšikov akosi ťažšie znášala prienik reálnej politiky a herného priemyslu. K predmetnej veci sa tak muselo vyjadriť aj samotné štúdio. Podľa nich išlo len o snahu podporiť prácu vodičov, ktorí prevoz vakcín a ďalšieho nákladu zaisťujú. Chceli tak poukázať na dôležitosť tejto práce.

Ďalšími bodom má byť aj fakt, že chceli, aby hráči opäť trávili čas doma a boli tak v bezpečí v tejto neľahkej dobe. Upokojeniu situácie nepomohol ani fakt, že jedna z prvých reakcií obsahovala zmienku, že SCS Software nezastáva postoj pre a ani proti očkovaniu. Aj toto vyjadrenie sa tak stalo živnou pôdou pre tých, ktorí vývojárov pre zmenu kritizovali za nedostatok vlastnej iniciatívy.

Toto vyhlásenie preto neskôr vývojári vysvetlili a doplnili. Na záver len dodáme, že event trvá v Euro Truck Simulator 2 a American Truck Simulator do 7. februára. Za doručenie siedmich zásielok s vakcínami, ale pozor bez poškodenia, získate okrem doplnku do kamióna aj špeciálny achievement.

Zaujal ťa tento článok, alebo si v ňom našiel chybu? Budeme radi ak nám o chybe napíšeš.
Prostredníctvom FB a IG pridávame denne dôležité herné, filmové aj seriálové novinky, ktoré potrebujete.
Zaujímavý článok
Johnny Silverhand z hry Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077 odkladá vydanie patchu 1.2