Štúdio Santa Monica naberá ľudí pre neohlásenú hru

Odoberaj novinky cez  Google News
Santa Monica Studio
Zdroj: YouTube.com

Štúdio Santa Monica spoločnosti Sony je, zdá sa, veľmi zaneprázdnené. Štúdio stojí za PlayStation exkluzivitou God of War. Očividne začína pracovať na nejakej novej neohlásenej hre. Odhalili to novinky na Twitteri spolu s inzerátom na prácu umeleckého riaditeľa, ktorý zadefinuje vzhľad uvádzaného projektu.

Je samozrejmé, že Santa Monica už nič konkrétne neprezradila. Zaujímavé však je, že štúdio potvrdilo, že ide o neohlásený projekt. Okrem toho je verejne známe, že štúdio pokračuje vo vývoji známeho projektu. Ide o pokračovanie reštartovanej série na PS4, God of War, ktorý nesie názov Ragnarok. Ten bol predstavený minulý rok. Mal by vyjsť na PS5 a potenciálne aj na PS4 už tento rok.

Táto práca naznačuje, že štúdio má vo vývoji dve hry, čo je veľká novinka. Nestáva sa totiž často, aby first-party štúdia Sony pracovali na dvoch hrách súčasne. Informácie priniesol portál VG247.

Spoločnosť Sony v súčasnosti zvyšuje produkciu neoznámených first-party titulov. S ohľadom na Santa Monica je tu tiež nedávno objavený tím v San Diegu. Ten by mal zdanlivo pracovať na pokračovaní Uncharted. Okrem nich však aj Naughty Dog a Sucker Punch, tiež naberajú zamestnancov na svoje ďalšie projekty.