Stronghold: Warlords sa opäť odkladá, vraj už posledný krát

Odoberaj novinky cez  Google News
Stronghold: Warlords
Zdroj: Steampowered.com

Štúdio Firefly sa s fanúšikmi podelilo o smutné správy na svojom oficiálnom Twitteri. Hra Stronghold: Warlords dostáva ďalší odklad. Ide v poradí už o druhé odloženie hry, no podľa vývojárov je toto posledný krát. Hra mala pôvodne vyjsť 26. januára tohto roku.

Nový dátum vydania je teraz 9. marec 2021, to znamená odklad o celých 6 týždňov. Dôvodom je multiplayer. Vývojári tvrdia, že jednoducho nie je pripravený na vydanie a potrebuje ešte pár týždňov práce navyše. Počas jeho vývoja narazili na niekoľko problémov, ktoré nečakali. To má za následok odklad.

Štúdio Firefly sa vyjadrilo aj k možnému vydaniu hry bez multiplayeru, ktorý by do hry mohol prísť neskôr. To však zamietli, keďže podľa ich slov chcú byť k hráčom maximálne úprimný. Vydanie bez multiplayeru bolo ako možnosť, no štúdio sa rozhodlo neurobiť tak. „Stronghold: Warlords sme vám od začiatku sľubovali s multiplayerom. Ak by sme hru vydali bez neho, nebolo by to voči hráčom fér,“ napísali v stanovisku.

Na záver chcú všetkým hráčom poďakovať za ich trpezlivosť. Odklady nie sú nikdy príjemné, hlavne nie tak blízko vydania ako má táto hra. Sú však potrebné, ak vývojári nestíhajú vydať hru v takom stave, v akom pôvodne chceli.

Zaujal ťa tento článok, alebo si v ňom našiel chybu? Budeme radi ak nám o chybe napíšeš.
Prostredníctvom FB a IG pridávame denne dôležité herné, filmové aj seriálové novinky, ktoré potrebujete.
Zaujímavý článok
Recenzia na hru Cyberpunk 2077
Vývojári Cyberpunku: Hra mala vyjsť v roku 2022, ukážka na E3 bola falošná