Stray ponúka nový trailer, ukazuje príbeh mačky v meste budúcnosti

Odoberaj novinky cez  Google News
Trailer na hru Stray
Zdroj: Annapurna Interactive

Titul s názvom Stray a jej nový trailer boli jedným z vrcholov konferencie Annapurna. Hra, ktorá bola predstavená počas PS5 showcase-u a rozhodne bola nezabudnuteľná sa nám hlási o slovo s novými informáciami. Začneme asi tou najdôležitejšou informáciou, že hra sa presúva na začiatok roka 2022.

To však nieje všetko čo sme sa o tejto hre mohli dozvedieť tento týždeň, pretože včerajšia interaktívna show Annapurna ponúkla aj prvý pohľad na to, čo v hre vlastne robíte. Stray je akčná adventúra pre milovníkov mačiek z pohľadu tretej osoby. Hráte za túlavú mačku, ktorá hľadá cestu von z kyberpunkového mesta, ktoré zdanlivo obývali iba roboti podobný ľudom.

Aby mačka unikla z tohto miesta, rozmotá starovekú záhadu mesta. Okrem pobehovania naprieč rôznymi oblastiami a platformami máte dostatok času na užívanie si nádherne spracovaného prostredia. Stray ponúkne rôzne puzzle a hádanky, ktoré budete riešiť. Na ceste vás však bude sprevádzať aj dron, ktorí vám pomôže komunikovať zo svetom niekoľkými spôsobmi.

Samozrejme, že titul ponúkne aj nejakú tu akciu ale nebude tu hrať žiadnu väčšiu rolu. Väčšinu svojho času budete tráviť riešením hádaniek a navrhovaním múdrych riešení na odstránenie prekážok na ceste. Stray stále vyzerá rovnako úžasne ako predtým a tento nový trailer opäť potvrdil výnimočné animácie v hre. Stray je vo vývoji pre PC, PS4 a PS5. Teraz si ho môžete pridať do priania na Steame.