Steel Rats je zadarmo až do 4. apríla, ale zostane natrvalo

Odoberaj novinky cez  Google News
Steel Rats hra v akcii
Zdroj: tabletowo.pl

Problémom mnohých hráčov počas sviatkov a hlavne veľkej noci je, že nevedia, čo by si mohli zahrať. A to hlavne teraz, počas pandémie, kedy hráčov sužujú samé lockdawny a obmedzenia. Avšak existuje hra, ktorá by vás mohla zabaviť. Steel Rats. Hra, ktorá nemá žiadny špecifický žáner. Tým pádom o nej môžeme hovoriť, že ide o všehochuť rôznych žánrov. Takzvaný mix. Za touto hrou stojí Tate Multimedia, ktoré môže poznať veľké množstvo fanúšikov kultovej série Kao the Kangaroo.

Tate Multimedia je poľský nezávislý vývojár a vydavateľ hier. Od začiatku nového tisícročia spoločnosť pôsobí na väčšine európskych a severoamerických trhoch, ako aj v Číne, alebo v Japonsku. Okrem spomínanej hry Kao the Kangaroo, sú TM spoluautorom mnohých ďalších titulov. Spoločnosťami, s ktorými spolupracovali boli Atari, alebo Koch Media a výsledkom týchto spoluprác boli hry ako My Horse and Me 2, Asterix a Obelix, Lucky Luke alebo The Saddle Club. Okrem týchto herných spoluprác má TM významné a úzke partnerstvá aj so spoločnosťami Sony, Microsoft a dokonca Nintendo.

Ako člen motorkárskeho gangu Steel Rats je chránite ulice a strechy pred mimozemskými nepriateľmi Junkbotmi a hlavnou zbraňou je motorka. Vaším cieľom vo futuristickom svete Steel Rats je deliť na polovicu všetko, čo vám príde do cesty a zrážať vašich nepriateľov motorkou vybavenou kotúčovou pílou. To všetko sa deje v krásne spracovanej 2.5D grafike.

Hra je aktuálne zadarmo, ale len v limitovanom čase

Pokiaľ nemáte konkrétny plán počas víkendu a hlavne počas sviatkov, dajte šancu práve hre Steel Rats. Tá je síce zadarmo len na obmedzený čas, ale pokiaľ si ju aktivujete, zostane vám natrvalo. Až do zajtrajšieho dňa, presnejšie 4. apríla si môžete hru aktivovať priamo cez digitálne platformy Steam a GOG.com.

Steel Rats môžete nájsť okrem PC aj na Xbox ONE, alebo PlayStation 4, kde získali aj veľké množstvo významných medzinárodných ocenení, napríklad za “Najlepší gameplay”. Pokiaľ vlastníte konzolu Nintendo Switch, mohla by vás zaujímať ďalšia hra Tate Multimedia a to Urban Trial Playground.

Sprievodný trailer k launchu hry z roku 2018 si môžete pozrieť nižšie.