Star Wars: Hunters sa ukázalo cez nový trailer

Odoberaj novinky cez  Google News
Star Wars: Hunters dorazí v roku 2022
Zdroj: youtube.com

Free-to-play mobilná hra mieri na Nintendo Switch a spomínané mobilné zariadenia. Dostali sme aj nový trailer, ktorý ukazuje niekoľko ďalších záberov z Star Wars: Hunters, rovnako ako aj postavy. Titul zostal od svojho prvého oznámenia vo februári 2021 na Nintendo Direct zabudnutý a viac menej mimo nášho radaru. Rovnako ako samotný systém Dagobah.

Keďže na podujatí Nintendo bolo ukázaných veľmi málo podrobností, respektíve okrem krátkej upútavky a loga hry nič iné, sa ani nie je veľmi čomu čudovať. Prvý skutočný pohľad fanúšikov na titul prišiel počas uvedenia jeho nedávneho filmového traileru. Zatiaľ čo upútavka prevažne zobrazuje vážny boj medzi sithskou bojovníčkou Rieve a jej mandalorianskym náprotivkom Aranom Tal, padla nám do oka aj druhá postava. Respektíve dvojica.

Konkrétne ide o dve postavy Jawa-ou. Tie v hre budú pod spoločným menom uTooni. Aj keď má dvojica málo času na obrazovke, ich spolupráca môže byť videná v krátkom časti, ako nemotorne spodný Jawa hádže granát druhému, ktorý sedí na jeho pleciach. Keďže z tejto dvojice nie je ukázané nič viac, fanúšikovia si budú musieť počkať na to, ako sa Tattooine scavengers prispôsobia bojom v arénach.

Okrem ďalších hrateľných postáv predvádzaných v upútavke sa fanúšikom naskytol podrobnejší pohľad na Grozza. Bojovníka Wookie so záľubou v odzbrojovaní droidov. J-3D1, vhodne pomenovaný droid, naprogramovaný tak, aby veril, že ho sila sprevádza. Sling Shot, ugnaught ovládajúci kostru droida destroyera. Počas akcie Apple, ktorá predstavovala technológie Ipadu Mini, sme sa dočkali aj gameplay záberov. Tie nám poskytli lepšiu predstavu o rozhraní v hre.

Na záver dodajme, že vydanie Star Wars: Hunters, ktoré sa predviedlo cez nový trailer, sa chystá pre mobilné zariadenia a Nintendo Switch niekedy v roku 2022. Pre viac herných noviniek nezabudnite sledovať náš web.