Star Wars Battlefront 2 je zadarmo na PC

Odoberaj novinky cez  Google News
Star Wars Battlefront 2
Zdroj: wallpaperaccess.com

Pokiaľ hľadáte nejakú hru, ktorú by ste si mohli cez víkend zahrať a ste fanúšikom sveta Star Wars, rozhodne vás poteší Epis Game Store. Ten od dnešného dňa do 21. januára ponúka hru Star Wars Battlefront 2, a to dokonca Celebration edíciu.

Pre tých, ktorí by náhodou ešte nemali účet a mali by záujem o túto hru, stačí si len vytvoriť účet a hru si z obchodu pridať do svojej knižnice. Star Wars Battlefront 2 bola pôvodne vydaná v roku 2017 ako pokračovanie reštartovanej série z roku 2015.

Hru z počiatku trápili skazené mikrotransakcie, ale počas následujúcich dvoch rokov hra dostala množstvo aktualizácii od EA. Titul už síce neobdrží žiadne ďalšie, rozhodne však ide o nostalgickú hru, ktorá by nemala chýbať žiadnemu fanúšikovi Star Wars.

Celebration edícia obsahuje všetok kustomizačný obsah, ktorý bol vydaný po spustení. Hra obsahuje aj príbehový režim, online multiplayer, PVE kooperáciu až pre štyroch hráčov a arkádový režim pre jedného hráča. Informácie priniesol portál GameSpot.

Epic sa týmto krokom pravdepodobne snaží poilniť svoju online komunitu hráčov. Každopádne Star Wars Battlefront 2 stojí za vyskúšanie, pokiaľ ste ju ešte nehrali. Ak by vás zaujímali ďalšie novinky zo sveta Star Wars nedávno sme vám priniesli informácie o obnovení značky Lucasfilm Games, ako aj o novochystanej open world hre zo sveta Star Wars.