Stabilita hry Cyberpunk 2077 je už uspokojivá, hovorí CDPR

Odoberaj novinky cez  Google News
Cyberpunk 2077 mody
Zdroj: playstation.com, spawn.sk

Manažment poľského štúdia CDPR vyhlásil, že stabilita hry Cyberpunk 2077 je “na uspokojivej úrovni”. Urobili tak na konferencii WSE Innovation Day. Šéf štúdia Adam Kiciński povedal, že celý tím neustále pracoval na vylepšeniach, či už v oblasti stability alebo výkonu hry na všetkých platformách. Pripomína, že na hre stále pracujú a hráčov čaká ešte niekoľko aktualizácií, ktoré hru dodatočne vylepšia.

“Konečne sme dosiahli uspokojivý level stability v hre Cyberpunk 2077. Tiež sme pracovali na celkovej stabilite a chode hry, s čím sme tiež relatívne spokojní. Samozrejme, taktiež sme odstránili niekoľko chýb a problémov a to budeme robiť aj naďalej,” hovorí Adam Kiciński pre TVN24. “Postupom času budeme robiť vylepšenia na všetkých platformách, na ktorých hráči hrajú.”

Aj napriek tomu, že sa Cyberpunk 2077 vrátil do obchodu PlayStation Store, nepodelili sa s médiami s predajnosťou. “Tieto údaje neposkytujeme samostatne a jednotlivo. Zdieľame ich s verejnosťou v prípade, že dosiahneme nový míľnik a podobne. Preto nebudeme komentovať tieto otázky,” vyjadril sa Piotr Nielubowicz. Poľské štúdio priznáva, že Cyberpunk 2077 má na konzole PlayStation 4 stále problémy a odporúča hru hrať na PS4 Pro alebo PS5.

Hra má pred sebou ešte dlhú cestu a všetci dobre vieme, aké problémy ju sprevádzali hneď po vydaní. Prečítať si môžete aj recenziu, v ktorej sme sa na jej stav snažili pozrieť nezaujatým pohľadom. Ide skutočne o ambicióznu hru s dobrým príbehom. Technická stránka je však to, čo jej chýba k dokonalosti.