Spoznali sme detaily otvoreného beta testu RE: Verse

Odoberaj novinky cez  Google News
Resident Evil Verse
Zdroj: wccftech.com

RE: Verse je multiplayerový režim, ktorý má byť akýmsi bonusom k Resident Evil: Village. Prví hráči, najmä z rad herných médií sa do hry už pred pár týždňami pozreli. Teraz sú na rade obyčajní smrteľníci, čiže my hráči.

Capcom zverejnil informácie, ktoré prinášajú viac svetla do otvoreného beta testovania. RE: Verse otvorí svoje brány 8. apríla o 07:00 h ráno a potrvá do 11. apríla, taktiež do 07:00 h ráno. Hru budeme môcť stiahnuť už dva dni predtým.

Do testovania sa môžeme zapojiť na konzolách Xbox a PlayStation, ale smútiť nemusia ani PC hráči. Testovanie bude prebiehať aj prostredníctvom Steamu.

Jadro RE: Verse tvorí klasický deathmatch. Hráči sa môžu chopiť dobre známych postáv. V ponuke sa objaví napr. Leon, Claire, Chris, Ada, Jill a Hunk. Tí si spolu pomeria svoje sily vo vybraných lokáciách, ktoré figurovali v niektorej z príbehovej častí. Po smrti postavy sa z hráča stane jeden z ikonických záporákov, napr. Nemesis či Jack Baker. Všetko však bude závisieť od toho, ako sa vám bude dariť „za života“.

Na záver len dodáme, že Resident Evill: Village, ktoré súčasťou bude práve spomínaný multiplayer, vychádza 7. mája na PlayStation 4 a 5, Xbox Series X/S, Xbox One a PC.