Spoznali sme dátum vydania Crash Bandicoot 4 na PC

Odoberaj novinky cez  Google News
Crash Bandicoot 4
Zdroj: pdvg.it

Zatiaľ posledná návšteva Crasha a Coco vo štvrtom dieli populárnej série Crash Bandicoot dnes úspešne oslávila vstup na platformy Xbox Series, PS5 a Nintendo Switch. Fanúšikov hier na PC však istotne zaujíma, kedy sa dočkajú aj oni. To, že kedysi výlučne PlayStation hra vyjde aj na PC je už nejaký ten čas známe.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time vyjde na PC už 26. marca. Informuje o tom portál Gamesradar. Má to však jeden háčik. Hra totiž nevyjde na Steame, ako v prípade N. Sane Trilogy, ale cez službu Battle.net. Cena titulu sa má pohybovať okolo 40 €, pričom žiadne pridané grafické vylepšenia zatiaľ neboli špecifikované. Môžeme však očakávať, že sa hra na PC minimálne vyrovná novej generácii konzol, ktorá ponúka 4K/60 FPS a celkové vylepšenie efektov.

Súčasne s touto správou sa vývojári rozhodli osláviť 25. výročie série vydaním dvojice špeciálnych skinov. Tie sú určené pre Crasha a Coco. Ich odomknutie bude pre všetkých majiteľov štvrtého dielu možné pod jednou podmienkou. Budú musieť úspešne zdolať 2. úroveň.