Spider-Man: Miles Morales dostal vylepšený ray tracing

Odoberaj novinky cez  Google News
Spider-Man Miles Morales ilustračná foto
Zdroj: gamesource.it

„Pokračovaniu“ titulu od vývojárov z Insomniac Games sa celkom dobre darilo a preto sa nemôžeme diviť, že sa o hru aj naďalej starajú. Dôkazom toho je aj nová aktualizácia, ktorá do Spider-Man: Miles Morales pridáva aj vylepšený ray tracing. Informuje o tom portál GamingBolt.

Aktualizácia s označením 1.10 je už k dispozícii pre platformu PlayStation 5. So sebou priniesla vylepšené funkcie ray tracingu vo výkonnostnom RT režime. Ide o režim, ktorý bol do hry pridaný už pár týždňov po vydaní, a ktorý umožňuje hráčom užiť si titul so 60 snímkami za sekundu spolu s ray tracingom.

Okrem toho update opravuje stabilitu hry a motion blur u niektorých chodcov. Taktiež došlo na zlepšenie výkonu. Viac toho aktualizácia neprináša, ale práve vylepšenie ray tracingu stojí za pozornosť.

Dodajme, že titul od štúdia Insomniac Games bol veľkým hitom. Hra len v minulom roku predala 4,1 milióna kópií a podľa The NPD Group sa sta najpredávanejším od Sony v USA za posledných 12 mesiacov. V Amerike si hru kúpilo viac ľudí než The Last of Us Part 2 či Ghost of Tsushima.

Spider-Man: Miles Morales a rovnako tak aj vylepšený ray tracing je k dispozícii na PS5. Hru si však zahrajú aj majitelia starších konzol PS4.