Sony z CES traileru potichu odstránila dátumy vydania hier

Odoberaj novinky cez  Google News
Sony
Zdroj: playstationlifestyle.net

Tohtoročný veľtrh CES priniesol pár zaujímavých informácií aj nám, hráčom. Sony predstavilo novú radu televízorov určených aj na hranie, ale dozvedeli sme sa aj dátumy vydania titulov spojených s PlayStation 5. Zdá sa však, že došlo k chybe a tieto informácie mali ešte nejaký ten čas zostať v utajení. Upozornil na to portál VG247.

Ten si všimol, že Sony dátumy vydania hier z traileru odstránilo. Zaujímavé osobné video komentované šéfom zábavnej divízie SIE, Jimom Ryanom, malo zhrnúť súčasné plány spoločnosti Sony. Mimo iného sme sa napr. dozvedeli, že Kena: Bridge of Spirits je naplánovaná na marec tohto roka. Solar Ash na jún, Little Devil Inside na júl, Ghostwire Tokyo na október. U pripravovaného Ratcheta a pokračovania Horizon stále platili plány na tento rok. Project Athia má vyjsť až v januári roka 2022 a Pragmata od Capcomu až v roku 2023.

Drobné popisky u jednotlivých záberov z trailerov však potichu zmizli. Japonská spoločnosť zrejme tieto informácie ešte nechcela vypustiť na verejnosť. Poprípade nie sú úplne presné a predstavitelia Sony sú s presnejšími dátumami opatrní.