Sony dnes naskladní obmedzené množstvo PS5

Odoberaj novinky cez  Google News
Sony PlayStation 5
Zdroj: playstation.com

Nestihli ste sa dostať ku konzole PS5 a stále hľadáte možnosti ako na to? Máme pre vás jeden tip, no musíte byť rýchly. Ide o časovo obmedzenú ponuku, ktorá určite nevydrží dlho. Sony sa rozhodlo naskladniť obmedzený počet kusov trochu netradičným spôsobom.

Využije na to program Sony Rewards. Ten obvykle dáva bonusové body kupujúcim, ktorí ho majú prepojený s obchodom PlayStation Store. Za tie si následne môžete vybrať nejakú odmenu. Ak ste nazbierali dostatok bodov, možno sa vám ujde na novú PS5 aj zľava. Budete to ale musieť pozorne sledovať a hlavne byť najrýchlejší. Záujem bude nepochybne veľký.

Na to, aby ste mali šancu si uchmatnúť jednu PS5 aj pre seba budete musieť pozorne sledovať Twitter účet @SonyRewards, keďže práve tam bude zverejnený priamy odkaz do obchodu. Zatiaľ nie je známy. no uverejniť by ho mali už dnes. Presný čas však nepoznáme a to pravdepodobne kvôli tomu, aby sa hráči nemohli pripraviť. Zaujímavý spôsob.

Niektorí hráči sa obávajú, že na kúpu PS5 prostredníctvom stránky Sony Rewards nebudú mať dostatok bodov, no stránka prijíma aj platby reálnymi peniazmi, za ktoré si môžete kúpiť body. Preto treba počítať aj s dodatočným krokom pri kúpe PS5. Na druhú stranu je možné, že kúpa prebehne rovnako ako v každom inom obchode. Presné detaily nie sú známe.