SnowRunner už aj s vozidlami značky Tatra

Odoberaj novinky cez  Google News
Vozidlá značky Tatra dorazili do SnowRunner
Zdroj: steam.com

Takmer presne pred mesiacom sme vás informovali o tom, že obľúbená off-road simulácia dostane československú stopu. A už sa tak aj stalo. Do hry SnowRunner dorazila dvojica ikonických vozov značky Tatra. Ide o Tatra 813 a 805.

Simulátoru od Saber Interactive sa darí. Len v máji sa napr. hráči dočkali nového portu pre Switch, ktorý nadviazal na verzie pre PC, PS4 a Xbox One z apríla minulého roka. Tento mesiac si vývojári pre fanúšikov tejto hry pripravili DLC s názvom TATRA Dual Pack. To je k dispozícii od utorka, 22. júna.

Pred oficiálnym pridaním dvojice vozov si mohli PC hráči novinku vyskúšať v rámci testovacej verzie. Mimo tejto hry sa „tatrovky“ objavili napr. v sérii Farming Simulator, za ktorým stojí švajčiarske štúdio Giants Software.

Balíček Tatra Dual Pack je dostupný všetkým majiteľom Year 2 Pass, a to na všetkých platformách. DLC sa však dá kúpiť aj samostatne, a to za 5,99 €. Vývojári sľubujú, že v rámci podpory dorazia do SnowRunner aj ďalšie vozidlá značky Tatra. Samozrejmosťou je, resp. bude aj ďalší obsah.

Zvyknete si niekedy zahrať túto off-road simuláciu? Máte na to vôbec nervy? Podeľte sa s vašimi zážitkami z hry v komentároch na sociálnej sieti. Budeme sa tešiť na vaše zážitky.