SnowRunner od júna dostane československú stopu

Odoberaj novinky cez  Google News
SnowRunner
Zdroj: ign.com

Niet pochýb o tom, že sa simulátoru SnowRunner od štúdia Saber Interactive darí. Tento mesiac sa hráči napr. dočkali nového portu pre Switch, ktorý nadviazal na verzie pre PC, PS4 a Xbox One z apríla minulého roka.

Vývojári však nepoľavujú a pokračujú v rozširovaní titulu. Dôkazom toho je aj to, že hra sa čoskoro dočká aj československej stopy. V rámci DLC nazvaného ako TATRA Dual Pack do SnowRunner zamieria hneď dva licencované vozy značky Tatra.

Konkrétne má ísť o stroje Tatra 805 a Tatra 813. Rozšírenie by malo byť k dispozícii od 22. júna, a to na všetkých platformách. My však máme pre vás jeden tip ako sa k tomu dostať aj skôr. Na PC si totiž môžete tatrovku vyskúšať už teraz v rámci testovacej verzie. Dokazuje to aj niekoľko videí, ktoré sa objavili na YouTube.

Na záver len pripomenieme, že nákladné vozidlá značky Tatra sa v minulosti objavili napr. v sérii Farming Simulator. Za tým stojí švajčiarske štúdio Giants Software. Aj v rámci SnowRunner sa tatrovky už objavili.

Dialo sa však tak len prostredníctvom modifikácií od fanúšikov, ktoré sú nejaký ten čas dostupné aj na konzoly. Avšak až presne o mesiac dorazia prostredníctvom oficiálnej cesty priamo od vývojárov a my sa už teraz spomínaného rozšírenia nevieme dočkať.