Sniper Ghost Warrior Contracts 2 sa dočká odkladu. Ale len na jednej platforme

Odoberaj novinky cez  Google News
Sniper Ghost Warrior Contracts 2 odklad
Zdroj: youtube.com

Štúdio City Interactive, ktoré stojí za hrou Sniper Ghost Warrior Contracts, potvrdilo, že pripravované pokračovanie nestihne na PlayStation 5 pôvodne zamýšľaný dátum vydania. S ohľadom na nepredpokladané technické problémy boli totiž nútení posunúť vydanie na neskoršie obdobie tohto roka.

Ostatné verzie, a teda Xbox One, Xbox Series X a S, PlayStation 4 a PC, sa dočkajú vydania v plánovanom termíne. Stať by sa tak malo 4. júna. Odklad sa teda týka len next-gen verzie PlayStationu. Prečo to tak je, nevieme.

Štúdio samotné vo svojom vyjadrení nezachádza do detailov, čo konkrétne za daným rozhodnutím stalo. Viacmenej však poukazuje na to, že k „objavu“ problémov došlo len nedávno.

Vývojári ako gesto dobrej vôle pre hráčov chystanej Sniper Ghost Warrior Contracts ponúkne prvé veľké DLC kompletne zdarma. A to nielen tým, ktorí si na PS5 na vydanie počkajú o niečo dlhšie, ale aj všetkým ostatným. Prostredníctvom tohto DLC dôjde k otvoreniu rozsiahleho priestranstva a sprístupnenie ďalšej série kontraktov.

Na záver len dodáme, že ľubovoľná PS4 verzia bude podporovať bezplatný upgrade na PS5. Ak sa však rozhodnete čakať, môžete si dovtedy prečítať napr. aj náš rozsiahly článok, v ktorom sme sa pred pár dňami pozreli na spor medzi Apple a Epicom. Ten totiž priniesol viacero zaujímavostí aj o iných hráčov v tomto biznise.