Slovenská hra s názvom Vivat Slovakia sa ukazuje cez teaser trailer

Odoberaj novinky cez  Google News
Slovenská hra Vivat Slovakia
Zdroj: vivatslovakia.sk

Vivat Slovakia je slovenská hra, ktorá nás zavedie do 90. rokov v Bratislave. Je to už druhý projekt, na ktorom pracujú vývojári zo štúdia Team Vivat. Prvý projekt s názvom Vivat Sloboda sa odohrával tiež v Bratislave, ale počas nežnej revolúcie. Vivat Slovakia má byť oveľa ambicióznejší projekt ako jeho predchodca.

Vivat Slovakia je videohra s otvoreným svetom zmenšenej Bratislavy počas divokých 90. rokov. Ide o mestskú akciu v plne 3D priestore so slovenským prostredím a dabingom.

Vo Vivat Slovakia sa budete prechádzať ikonickými ulicami Bratislavy v otvorenom svete vo vozidlách značky Smola či DBW. Budete môcť zatočiť so zločineckými skupinami alebo sa ponoriť do temného príbehu, v ktorom si vládne špičky podávajú ruku s podsvetím.

Team Vivat vydáva prvý teaser trailer na videohru Vivat Slovakia. Hra z obdobia divokých 90. rokov v otvorenom svete Bratislavy.

Príbeh sa bude odohrávať vo fiktívnej Bratislave počas 90. rokov, kde sa mafiánske gangy neboja udrieť za bieleho dňa. Na dennom poriadku vybuchujú autá, funguje výpalné podnikov a vybavovanie si účtov. Tieto praktiky si osvojili aj vládne špičky a začali využívať mafiu pre svoje vlastné mocenské a ekonomické dôvody.

Hráč bude hrať za holohlavého tridsiatnika, ktorý pracuje pre tajnú políciu v Internej Slovenskej informačnej službe, ISIS. Vašou úlohou bude sledovať občanov, aby ste odhalili škodlivé osoby, najlepšie ich spoznáte až v tesnej blízkosti, takže práca taxikára, ako vaše krytie, bude ideálna.

Hra bude obsahovať prvotriedny slovenský dabing, kde v hlavnej úlohe budete počuť Mariána Labudu, zatiaľ čo jeho kolegu nahovorí Lukáš Frlajs. Budete počuť aj známeho imitátora Rasťa Piška alebo bezpečnostného analytika Milana Žitného. Slovenská hra Vivat Slovakia má tak tie najvyššie ciele.

Pre viac informácií môžete sledovať Vivat Slovakia na ich stránke. A pre ďalšie zaujímavosti sledujte náš web.