Skate 4 bude pravdepodobne open world multiplayerová hra

Odoberaj novinky cez  Google News
Skate 4 bude zrejme open world hrou
Zdroj: gamesradar.com

Nové video zo Skate 4 naznačuje, že hra bude open world a bude obsahovať prvky pre viacerých hráčov, ako aj prispôsobenie postáv. Aj keď na EA Play Live už viac Skate 4 neuvidíme, novozaložený vývojový tím, ktorý na hre pracuje – Full Circle – zdieľal ukážku, ktorá vysvetľuje niečo viac o tom, čo môžeme od titulu očakávať. V minútovom zákulisnom videu nám vývojári poskytli prvý zmysluplný pohľad na to, ako sa hra bude hrať a aké funkcie má obsahovať. Poukázal naň portál VG 247.

Full Circle je zdržanlivý v tom, ako odhaľuje určité informácie. Namiesto toho, aby povedal čokoľvek, nechávajú influencerov, aby o tom informovali. Avšak ak si tieto informácie dáte dokopy, objaví sa niekoľko zaujímavejších skutočností. Jeden z influencerov poznamenal, že „to jednoducho vyzerá nádherne … celý tento otvorený svet“. Pravdepodobne teda môžeme očakávať, že dostaneme skôr jednu obrovskú downhillovú mapu, ako nejaké zóny ako tomu bolo v Skate 3.

Ďalší ľudia vo videu zachytili a naznačujú, že budete môcť demontovať dosku a vyšplhať aj na veci po svete, čo naznačuje otvorenejší dizajn. Iný streamer naznačuje, že sa nemôže dočkať, až si zahrá hru „s kumpánmi“, z čoho odvodzuje aj prvok hry pre viacerých hráčov.

„Nechcem vyzerať ako ktokoľvek iný,“ hovorí ďalší a naznačuje, že bude existovať aj hlboké nastavenie prispôsobenia. Len nečakajte, že si ju skutočne zahráte v dohľadnej dobe. Riaditeľ Skate 4 Deran Chung vo videu hovorí jedno. „Pravdou je, že je ešte priskoro“, ani vo videu nie je žiadny náznak dátumu vydania.

Skate 4, open world hru teda rozhodne nečakajte na štvrtkovom EA Play Live. Rovnako ako aj Star Wars, Dragon Age alebo Mass Effect. Viac informácii by sme sa mali dozvedieť o Apex Legends a Battlefield 2042. Pre viac herných noviniek sledujte náš web.