Simulátor sekania trávy vyjde už čoskoro

Odoberaj novinky cez  Google News
Simulátor sekania trávy vyjde už čoskoro
Zdroj: youtube.com

Na poli hier, ktoré označujeme ako simulátory, nájdeme vážnejšie počiny – American / Euro Truck Simulator, Microsoft Flight Simulator, ale aj zábavnejšie kúsky. Spomeňme napr. Goat Simulator. Kam sa zaradí Lawn Mowing Simulator, simulátor sekania trávy, je otázne.

Titul, ktorého dátum vydania sa blíži, stane sa tak 10. augusta, je zasadený na britský vidiek s krásnym prostredím. Nechýbajú rušné ulice, rozľahlé zámocké areály, malebná chalupárska oblasť a rozsiahle jazdecké polia. Hra ponúkne dvanásť licencovaných strojov a starostlivo vytvorených kosačiek od výrobcov ako Toro, SCAG, či STIGA. Ako už býva zvykom, ku prepracovanejším strojom sa dostanete postupne. Začnete tak s jednoduchými kosačkami, ale skončiť môžete až na záhradných traktoroch.

Nakoľko ide o simulátor, čaká na vás kontrola vybavenia, nastavenia výšky noža i servis strojov. K dispozícii bude rozsiahly režim kariéry, voľná hra a výzva. V spomínanej kariére si vybudujete vlastnú firmu na údržbu trávnikov. Budete nakupovať stroje a vybavenie, vylepšovať ich, najímať zamestnancov či riešiť reklamu.

Lawn Mowing Simulator vyjde 10. augusta tohto roka na PC a Xbox Series X a S. Cena bola stanovená na 30 €. A ak vás simulátor sekania trávy zaujal už teraz, môžete vyskúšať jeho demo verziu, ktorá je k dispozícii prostredníctvom služby Steam.

Pre viac herných noviniek sledujte náš web a nič podstatné vám neunikne.