Sifu sa odkladá, dostal však nový trailer

Odoberaj novinky cez  Google News
Sifu
Zdroj: earlygame.com

Včerajší State of Play, priniesol informácie aj o chystanej hre od vývojárov zo štúdia Sloclap. Sifu, akčná bojovka, dostal odklad vydania na začiatok roka 2022, na druhej strane však titul dostal nový trailer v rámci už spomínaného včerajšieho vysielania.

Dôvod odkladu vydania hry je v podstate rovnaký ako pri každej hre v týchto časoch. Obmedzenia spôsobené pandémiou koronavírusu spomalili vývoj. Vývojári preto mali na výber, či titul budú náhliť, aby sa dostal tento rok von, alebo ho odložiť na budúci rok. V Sloclap sa rozhodli pre druhú možnosť.

Dobrou správou je, že sme dostali nový trailer. Ide o vlastne prvý trailer na túto hru, ktorý vysvetľuje jedinečnú mechaniku hry. V Sifu hlavný hrdina starne s každou smrťou. To mu umožňuje okamžite sa postaviť a pokračovať v boji, pričom však nemôže starnúť naveky.

To však neznamená, že s pribúdajúcim vekom budete nevyhnutne slabší. Sloclap chcel pretaviť myšlienku klasických majstrov Kung Fu, ktorí sa s pribúdajúcim vekom zlepšujú. Trailer na hru Sifu tiež ukazuje nové prostredie: nočný klub a niekoľko nových typov nepriateľov. Rozhodne sa je načo tešiť.

Včerajší State of Play trval približne pol hodinku. Okrem tejto hry došlo aj na predstavenie ďalších. Súhrn z prezentácie pre vás už pripravujeme. Jedným dychom však dodávame, že ak malo ísť o náhradu za prezentáciu na E3, bolo to pomerne slabé.