Sifu dostal nový dátum vydania, ale aj trailer

Odoberaj novinky cez  Google News
Sifu má nový dátum vydania i trailer
Zdroj: spawn.sk, epicgamesstore.com

Sifu, nová kung-fu hra od vývojárov zo Sloclap, vychádza 22. februára na konzoly a PC. Nový trailer k hre Sifu a dátum vydania mal premiéru počas Opening Night Live podujatia Gamescom 2021.

Aj keď do vydania kung-fu titulu ostáva ešte niekoľko mesiacov, predobjednávky v obchode PlayStation Store a Epic Games Store sú už teraz k dispozícii. Vývojári ďalej taktiež oznámili, že ich titul vyjde aj v Deluxe edícii. Tá bude obsahovať základnú hru, 48 hodinový predbežný prístup, digitálny artbook a pôvodný soundtrack od pekinského skladateľa Howieho Leeho. Na EGS stojí základná hra necelých 40 €. Spomínaná Deluxe edícia bude stáť 50 €, ale momentálne je v zľave za 45 €.

Titul vyzerá byť nesmierne zaujímavý a určite si získa srdcia nielen milovníkov bojového umenia. Pôjde o rýdzo single playerovú hru. V nej budete naberať na sile ako to u kung-fu filmov býva, vekom. Starnutie nastane po vašej smrti a vy okrem zostarnutia získate aj silu na prekonanie prekážky, ktorá vás zastavila.

Dátum vydania Sifu bol ešte v júli tohto roka odložený na neurčito. To zarmútilo množstvo fanúšikov tejto hry. Tí sa však dočkali nového dátumu a môžu mať tak dôvod na radosť. Dôvodom odkladu vydania hry boli obmedzenia spôsobené pandémiou koronavírusu. Ten spomalil jej vývoj. Vývojári preto mali na výber, či titul budú náhliť, aby ho vydali ešte tento rok, alebo ho odložiť na budúci rok a poriadne doladiť.