Shroud sa vrátil na Twitch

Odoberaj naše novinky cez  Google News alebo sleduj náš herný stream na  Facebook Gaming
SAN JOSE, CA - OCTOBER 27: Michael "Shroud" Grzesiek stands onstage prior to the Doritos Bowl 2018 at TwitchCon 2018 in the San Jose Convention Center on October 27, 2018 in San Jose, California. (Photo by Robert Reiners/Getty Images)

Michael “Shroud“ Grzsesiek bol jedným z najväčších streamerov na Twitchi do doby, kým neodišiel v októbri 2019 na konkurenčnú streamovaciu platformu Mixer. Kolaps tejto platformy začiatkom roka však postihol jeho a ďalších, ktorí odišli. Ako však sám napísal na Twitter „vraciam sa domov“.

„Som vzrušený z návratu na Twiitch a čo je dôležitejšie, že sa môžem vrátiť späť k streamovaniu. Twitch je miesto, kde som bol schopný premeniť svoju vášeň pre streamovanie na úspešnú kariéru. To všetko vďaka mojím neuveriteľným a lojálnym fanúšikom.“

Twitch potvrdil veľký návrat a povedal: „Sme nadšení privítať späť Shrouda a jeho neuveriteľných fanúšikov. Naším cieľom je združovať ľudí každý deň a tešíme sa, až uvidíme FPS legendu opäť v akcii, výhradne na Twitchi.“

Shroudov presun na Mixer prišiel až po Tyler „Ninja“ Blevinsovi, ale zatiaľ čo Ninja stremoval už minulý týždeň, zmluvne sa ešte nezaviazal. Podmienky novej zmluvy Shrouda a Twitchu známe nie sú.

Zdroj: PCGamer

Zaujal ťa tento článok, alebo si v ňom našiel chybu? Budeme radi ak nám o danej chybe napíšeš na kontakt@spawn.sk prípadne našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na  Facebooku, followom na Instagrame aj odberom na  Google News. Prostredníctvom FB a IG sa budeme snažiť čo najskôr pridať dôležité herné, filmové aj seriálové novinky, ktoré potrebujete. Určite nevynecháme ani súťaže, ankety a recenzie :)

Sociálne siete

RSS Vosveteit.sk

Zaujímavý článok
Gods and Monsters
Za premenovaním hry Gods and Monsters stojí aj Monster Energy