Shroud sa vrátil na Twitch

Odoberaj novinky cez  Google News
SAN JOSE, CA - OCTOBER 27: Michael "Shroud" Grzesiek stands onstage prior to the Doritos Bowl 2018 at TwitchCon 2018 in the San Jose Convention Center on October 27, 2018 in San Jose, California. (Photo by Robert Reiners/Getty Images)

Michael “Shroud“ Grzsesiek bol jedným z najväčších streamerov na Twitchi do doby, kým neodišiel v októbri 2019 na konkurenčnú streamovaciu platformu Mixer. Kolaps tejto platformy začiatkom roka však postihol jeho a ďalších, ktorí odišli. Ako však sám napísal na Twitter „vraciam sa domov“.

„Som vzrušený z návratu na Twiitch a čo je dôležitejšie, že sa môžem vrátiť späť k streamovaniu. Twitch je miesto, kde som bol schopný premeniť svoju vášeň pre streamovanie na úspešnú kariéru. To všetko vďaka mojím neuveriteľným a lojálnym fanúšikom.“

Twitch potvrdil veľký návrat a povedal: „Sme nadšení privítať späť Shrouda a jeho neuveriteľných fanúšikov. Naším cieľom je združovať ľudí každý deň a tešíme sa, až uvidíme FPS legendu opäť v akcii, výhradne na Twitchi.“

Shroudov presun na Mixer prišiel až po Tyler „Ninja“ Blevinsovi, ale zatiaľ čo Ninja stremoval už minulý týždeň, zmluvne sa ešte nezaviazal. Podmienky novej zmluvy Shrouda a Twitchu známe nie sú.

Zdroj: PCGamer