Pasívnych športovcov poteší hra Shredders. Na snowboarde vás unesie do zasneženej krajiny.

Odoberaj novinky cez  Google News
E3 2021: Športová hra Shredders
Zdroj: Xbox, spawn.sk

Ak na tohtoročné Vianoce nenasneží, môžete vytasiť virtuálny snowboard. V decembri vyjde hra Shredders určená pre všetkých nadšencov snowboardingu.

Na prezentácii Microsoft & Bethesda Showcase odprezentovali novú športovú hru. Vznikla s myšlienkou „od jazdcov pre jazdcov“ (z ang. from riders to riders).  Shredders bol inšpirovaný nie len samotným športom ale aj filmami o snowboardingu. Pozrite sa sami, ako taká hra vyzerá:

Ukážka hry odhaľuje kvalitnú grafiku, realistické prostredie a dobrú hudbu. Doposiaľ nie je známy spôsob zbierania bodov ani čo všetko potrebujete na postup. Vývojári si detaily nechali pre seba. Na viac informácií tak musíme čakať do dňa vydania. Zatiaľ vieme, že to bude v decembri tohto roku pre platformu Xbox Series X a S. Dobrou správou tiež je, že už v deň vydania bude Shredders dostupný pre predplatiteľov Xbox Game Pass.

Ak vám niečo z prezentácie Xbox & Bethesda Showcase ušlo, alebo si ju chcete pripomenúť, môžete tak urobiť s pomocou nasledujúcich odkazov. Každý z nich vás prenesie na súhrn všetkého, čo sa na danej prezentácii predstavilo. Dozviete sa napríklad aj o hre Guardians of the Galaxy, ktorú predstavili na prezentácii Square Enix Presents. Ak by sa vám nepozdávalo, prečo je hra iba singleplayer, aj o tom sme napísali článok.