Severed Steel dostal dátum vydania

Odoberaj novinky cez  Google News
Severed Steel dostal dátum vydania
Zdroj: youtube.com

Severed Steel, štýlová strieľačka z pohľadu prvej osoby, spoznala dátum vydania. Vývojári zo štúdia Digerati prezradili, že titul príde najprv na PC. V priebehu tohto roka príde aj na PS5, Xbox Series X/S a Nintendo Switch. Titul si berie inšpiráciu z rôznych hier od Mirror’s Edge až po Black. Srdcom hry je však schopnosť behať po stene, potápať sa, šmýkať sa, preklápať sa a odrážať sa v úplne zničiteľnom prostredí a zároveň strieľať nepriateľov.

Hra príde na PC 17. septembra. Okrem verzií pre PS4 a Xbox One, Digerati tiež oznámilo, že PS5, Xbox Series X/S a Nintendo Switch dostanú svoje verzie tak isto, ale až neskôr v tomto roku. Počas podujatia Gamescom sme dostali aj nový trailer s dátumom vydania.

Meno hlavnej protagonistky v titule bude Steel, jednoramenná agentka, ktorá sa chystá zničiť megakorporáciu EdenSys. Jej akrobacia a schopnosti rýchlo sa odrážať jej umožňujú štýlovo likvidovať nepriateľov, ale má to háčik. Oceľ nemôže nabíjať zbrane, takže ak sa ocitnete bez munície, musíte rýchlo nájsť náhradu.

Aj keď je nabíjanie jednou z pár vecí, ktoré Steel nedokáže, trailer ukázal dobrú kombináciu ďalších nástrojov Steels. Či už ide o vykopávanie dverí, beh medzi múrmi po stenách alebo spomalenie času na strieľanie do hláv. Steel vám tak ponúka veľa spôsobov, ako poraziť nepriateľov.

Ak vás táto hra zaujala natoľko, že sa jej neviete dočkať, môžete si zahrať demo. To je k dispozícii cez Steam, pričom dostalo jeden level z kampane navyše. Dátum vydania Severed Steel sa blíži a vy nám môžete do komentárov napísať, či vás titul zaujal.

Pre viac herných informácií nezabudnite sledovať náš web.