Seriál Resident Evil na Netflixe má nový trailer a dátum premiéry

Odoberaj novinky cez  Google News
Seriál Resident Evil na Netflixe
Zdroj: Netflix

Od premiéry nového seriálu z prostredia Resident Evil s názvom Infinite Darkness nás delí už len niekoľko dní. Spoločnosť Netflix predstavila pri tejto príležitosti nový trailer a uverejnila aj dátum premiéry. Tá je naplánovaná na najbližšie týždne a vychádza krátko po tom, čo bola vydaná aj hra Village. Samozrejme ide o skvelý ťah, keďže po odohraní nového Resident Evil budú fanúšikovia chcieť viac. Pravdepodobne si to zamieria priamo na seriál a službu Netflix.

Za začiatok však treba upozorniť, že nejde o hraný seriál, ale animovaný. V ňom sa vrátia aj staré známe postavy Leon Kenney a Claire Redfield, na ktorých čakajú nové “dobrodružstvá”. Seriál Resident Evil: Infinite Darkness sa odohráva v roku 2006, teda dva roky po udalostiach v hre Resident Evil 4. Celé to začne prezidentom Spojených štátov, ktorý je zároveň otcom Ashley. Ten musí evakuovať biely dom. Fanúšikovia, ktorí nemajú tejto série dosť sa opäť môžu tešiť na akciou nabitý príbeh od štúdia Capcom.

Najnovší trailer ukazuje spomienky jednej z hlavných postáv. Tá si spomína na všetky hrôzy, ktoré by ste nepriali ani najhoršiemu nepriateľovi. Taktiež sme mali možnosť zazrieť Biely dom počas útoku, čo je vlastne začiatok celého seriálu. Na celý priebeh seriálu dohliada Hiroyuki Kobayashi zo štúdia Capcom a známe meno, pokiaľ ide o Resident Evil. Štúdio TMS Entertainment bude producentom tohto seriálu. Seriál Resident Evil odštartuje už 8. júla na Netflixe, čo je naozaj už o chvíľu. Ak sa teda ešte stále chystáte na nový Resident Evil Village, nemali by ste to dlho odkladať.

Ak sa neviete rozhodnúť, možno vám pomôže naša recenzia, ktorú spracoval náš redaktor – dovolíme si povedať znalec série Resident Evil. Môžete si teda byť istí dôkladnou recenziou.