Šéf Sony nechce prezradiť, či hra God of War: Ragnarok bude len na PS5

Odoberaj novinky cez  Google News
God of War: Ragnarok logo
Zdroj: Playstation.com a Spawn.sk

Bude God of War: Ragnarok aj na PS4, alebo to bude len exkluzivita na PlayStation 5? To zatiaľ nevieme a Sony mlčí. Šéf PlayStation, Jim Ryan, sa zatiaľ rozhodol nezverejniť, či hra bude medzigeneračná. Titul rozžiaril oči množstvo fanúšikom. Informoval o tom portál VG247.

Zatiaľ však nevieme, či sa môžu tešiť úplne všetci fanúšikovia hry, alebo len tí, ktorí budu vlastniť PS5. Spoločnosť Sony sa k tomuto zatiaľ odmietla vyjadriť. V podstate sa odmieta vyjadriť k čomukoľvek v spojitosti s týmto titulom. Doposiaľ sme videli len logo, hlas Kratosa a dátum 2021.

Jim Ryan na otázku odpovedal „Prepáč, dnes k tomu nemám čo povedať.“ Je to však spravodlivá otázka. Mnohí predpokladali, že Horizon: Forbidden West bude exkluzívna len pre PS5. Neskôr však vyšlo najavo, že počas svojho oznámenia skutočne mierila aj na konzoly predchádzajúcej generácie.

Ak hra nevyjde na PS4, potešia sa všetci hráči PS5, že si budú môcť zahrať AAA first-party titul s plným využitím potenciálu novej generácie konzol. Na druhej strane množstvo fanúšikov, ktorí tak skoro neprejdú na novú generáciu, ostane sklamaných. Takže plne chápeme prečo Sony čaká. No vzhľadom k hráčom to rozhodne nie je dobré rozhodnutie, pretože nech už to bude akokoľvek, hráči budú potrebovať čas na to, aby to rozdýchali.