fbpx

Secret Neighbor po 2 rokoch mieri aj na iné platformy

Odoberaj novinky cez  Google News
Secret Neighbor
Zdroj: gamesonline.pro

Secret Neighbor od vývojárov tinyBuild bol oznámený pre konzolu PlayStation 4, Nintendo Switch ako aj pre iOS. Konkrétne verzie pre PS4 a iOS dorazia už 29. apríla, zatiaľ čo pre Switch niekedy priebehom leta. Informuje o tom portál VG247.

Táto multiplayerová sociálna hororová hra patrí do universa Hello Nighbor. Zameriava sa na skupinu detí, ktoré sa snažia dostať sa do domu ich hororovo strašidelného suseda. Secret Neighbor sa odohráva medzi prvým a druhým dielom pôvodnej hry Hello Neighbor.

Ako sused si budete môcť vybrať z niekoľkých tried a budete sa snažiť zabrániť votrelcom uspieť. Na začiatku hry Secret Neighbor budete v prestrojení a bude len na vás, aby ste si získali dôveru ostatných. Vašou úlohou je skupinu rozdeliť a pochytať.

Pri hľadaní budete využívať pomôcky, ako sú napríklad medvedie pasce, tajná kontrolná miestnosť, dymové bomby a iné pomôcky. Najlepšími hráčmi v hre sú tí, ktorí presvedčia ostatných hráčov, že zlý sused je niekto úplne iný.

V hre skupina priateľov hľadá svojho nezvestného kamaráta. Myslia si o ňom, že je zamknutý v susedovom suteréne. Za týmto účelom teda vtrhnú do susedovho domu, aby zachránili svojho kamaráta. Hra je pomerne starý titul, ktorý vyšiel v roku 2019 avšak iba pre PC a Xbox One.