Sea of Thieves dostane nové príbehové rozšírenie

Odoberaj novinky cez  Google News
Sea of Thieves dostane príbehové rozšírenie
Zdroj: youtube.com, spawn.sk

V nedeľu večer sa o slovo prihlásili Xbox a Bethesda so svojou spoločnou prezentáciou. V jej úvode sme sa dočkali teaseru na hru Starfield. Ale reč padla aj o Sea of Thieves, ktoré už o pár dní dostane nové príbehové rozšírenie.

Ako sme vedeli už dlhšie, Microsoft začal spolupracovať s Disney. A vďaka tejto spolupráci sa hráči pirátskej multiplayer hry môžu už 22. júna tešiť na príchod známeho a obľúbeného Jacka Saprrowa a jeho partie.

Expanzia dostala pomenovanie A Pirate’s Life. Za zmienku stojí skutočnosť, že vývojári z Rare a Xbox Games Studios ho dajú hráčom zadarmo. Ako naznačil trailer, tešiť sa môžeme nielen na súboje lodí, ale aj Jackove vtipné hlášky, ktoré sme mali radi aj vo filme Piráti z Karibiku.

Sea of Thieves, ktoré už čoskoro doplní príbehové rozšírenie, je multiplayerová akčná adventúra, ktorá svetlo sveta uzrela už v roku 2018. Odvtedy však láka hráčov z celého sveta, aby objavovali svet virtuálny aj vďaka svojim pirátskym lodiam. Titul si odniesol napr. aj cenu BAFTA Games Award for Evolving Game. K dispozícii je hráčom na PC, Xbox One a Xbox Series X a S.

Tohtoročnú E3 2021 sledujeme spolu s vami a o všetkom dôležitom vás informujeme na našom webe. Takže ho sledujte, aby vám nič podstatné neuniklo.