Sackboy: A Big Adventure Knit-Speedrun Challenge vám dovolí otestovať svoje zručnosti, reflexy a šťastie

Odoberaj novinky cez  Google News
Sackboy challange
Zdroj:psu.com

Sackboy: A Big Adventure Knit-Speedrun Challenge prichádza pre všetkých milovníkov obľúbeného handrového panáčika, ktorí si tak teraz môžu premerať svoje sily v tejto novej výzve. Tá je súčasťou novej série turnajov PlayStation Tournaments, dostupných prostredníctvom PS5 Challenge activity cards v Game Hube každej PlayStation 5 konzole.

Od 1. mája 2021 do januára roku 2022 bude každý druhý mesiac k dispozícii jedna z celkom piatich unikátnych tratí, v ktorých budú hráči zdolávať najrôznejšie překážky, v čo najkratších časoch a súperiť medzi sebou, o čo nejlepšie postavenie v celkovom poradí. Postupné prekonávanie vlastných rekordov bude zaznamenávané v online rebríčkoch, kde je možné taktiež sledovať, ako sa darí priateľom.

Všetci hráči z následujúcich krajín budú mať počas celej doby trvania tejto výzvy šancu súťažiť o exkluzívne herné ceny

Argentína, Rakúsko, Bahrajn, Belgicko, Brazília, Kanada, Chile, Kostarika, Dánsko, Salvador, Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Grécko, Guatemala, Holandsko, Honduras, Hongkong, Maďarsko, Indonézia, Írsko, Japonsko, Libanon, Kuvajt, Malajsia, Mexiko, Nikaragua, Nórsko, Omán, Panama, Paraguay, Poľsko, Portugalsko, Katar, Rumunsko, Rusko, Saudská Arábia, Singapur, Španielsko, Južná Kórea, Švédsko, Švajčiarsko, Tchaj-wan, Thajsko, Turecko, Spojené arabské emiráty, Spojené kráľovstvo, Ukrajina, Spojené štáty americké a Uruguay vrátane krajín ako Slovensko a Česká republika.

Jednotlivé ceny sú rozdelené do piatich kategórií a to Bronzová, Strieborná, Zlatá, Platinová a Diamantová.

  • Bronzová: zberateľské predmety pre každého účastníka
  • Strieborná: časť kostýmu pre najlepších 50% účastníkov
  • Zlatá: časť kostýmu pre najlepších 30% účastníkov
  • Platinová: časť kostýmu pre najlepších 15% účastníkov
  • Diamantová: časť kostýmu pre elitných 5% účastníkov

Ceny z jednotlivých kategórií vyššie, získajú hráči vždy na konci doby trvania výzvy v každej z piatich tratí. Úspešní a pravidelní hráči tak môžu pre svojho Sackboya získať radu originálneho oblečenia.

Pre zapojenie sa do výzvy, navštívte Challenge activity cards v Game Hube PS5 alebo Knitted Knight Trials priamo v hre. Pre viac informacií k Sackboy: A Big Adventure Knit-Speedrun Challenge navštívte tento odkaz.

Hľadáte ďalšie herné výzvy?

Prehliadnite si kompletnú zostavu Open Series mesačných turnajov pre PS4 na Competition Center. Tu nájdete celý PlayStation herný obsah pre súťaživých hráčov. Turnaje sú otvorené pre všetkých spôsobilých účastníkov v zúčastnených krajinách.

Pre zapojenie sa do challenge je vyžadovaný PSN účet, internetové pripojenie, prístup ku konzole PS5 a kompatibilná kópia Sackboy: A Big Adventure. Zapojenie do súťaže o ceny je povolené iba hráčom starším ako 18 rokov. Samozrejme, s bydliskom v jednej z vyššie uvedených krajín. Challenge začíná 1. mája 2021 a končí 31. januára 2022. Kompletné pravidlá nájdete na tomto odkaze.