Sable sa nám pripomína skrz nový herný trailer

Odoberaj novinky cez  Google News
Sable sa ukazuje skrz nový herný trailer
Zdroj: shed-works.co.uk

Očakávaný Sable sa nám znovu pripomenul, tentoraz skrz s nový herný trailer, ktorý sa zameriava na samotný gameplay. Titul je akčným dobrodružstvom, ktoré sa veľmi inšpirovalo s Mobeiusovým umeleckým štýlom. Hra bola od svojho odhalenia pomerne nečinná. Iba s jednou alebo dvoma aktualizáciami o titule ročne bol Sable záhadnejší, ako by sme chceli.

Vyzerá to však, že cieľ, ktorý si vývojári dali, a to vydať hru ešte v priebehu tohto roka, ostáva v platnosti. Vývojári zo štúdia Shedworks, totiž opäť začínajú predvádzať hru. Najnovšia ukážka predstavuje 13 minút hrania a ponúka nám zatiaľ najpodrobnejší pohľad na hru.

Zábery, ktoré sú vidieť vyššie, ukazujú prvé okamihy hry. Uvidíme všeobecné preskúmanie rozsiahleho púštneho prostredia a úchvatnej starodávnej architektúry, ktorú skrýva. Okrem toho Sable skr nový herný trailer prezentuje aj konverzácie s NPC a niektoré ďalšie prvky.

Vrcholom zážitku je nepochybne jazda prostredím hry na hoverbike. Jedným z najpozoruhodnejších vizuálov Sable je jeho animácia postáv. Kreatívny riaditeľ Gregorios Kythreotis na Twitteri potvrdil, že hra bude bežať iba rýchlosťou 30 snímok za sekundu, aj keď tím zvažuje ponuku možnosti 24 snímok za sekundu. To môže niektorých ľudí odradiť, ale je to smer, ktorým sa tím chce uberať.

Na záver len pripomenieme, že titul sa nám po prvýkrát ukázal na E3 2018. Keď už sme pri tom, čoskoro začne aj tá tohtoročná. Na čo sa môžeme tešiť si môžete prečítať v tomto našom prehľade.