Rusty Lake Hotel – hra o vraždení a riešení hádaniek, je zadarmo

Odoberaj novinky cez  Google News
rusty-lake-hotel-titulka
Zdroj: youtube.com

Dnes máme pre vás ďalší zaujímavý tip, pri ktorom sa zaručene nebudete nudiť. Rusty Lake Hotel je zaujímavá point-and-click adventúra od tvorcov Rusty Lake & Cube Escape.

Ako jeden z hostí ste zavedení do hotela, kde okrem večerov (s príchuťou smrti) budete spoznávať aj miestny personál. Hra sa vyznačuje predovšetkým svojou atmosférou, kde každý večer niekto zomrie. Ak máte radi hlavolamy, tak tu doslova prekypujú. Šesť plných izieb s tonami odkazov a nápadov ako si vylepšiť deň. Okrem iného si vás Rusty Lake Hotel získa aj prostredníctvom pôsobivého soundtracku, ktorý je navrhnutý pre každú miestnosť inak.  

Nezabudnite, že čas na aktiváciu máte len do 1. mája. Upozorňuje na to aj portál PC Gamer. Hra je dostupná pre PC alebo mobilné zariadenia.

Okrem Rusty Lake Hotel vám dávame do pozornosti aj tieto hry

Keď vám už dávame do pozornosti hru, ktorú môžete získať zadarmo, tak vám pripomíname, že v priebehu dnešného dňa, konkrétne do 17. hodiny je k dispozícii zadarmo aj dvojica hier na Epic Games Store.

Prvou je Alien: Isolation, survival hororová hra, v ktorej nebezpečenstvo číha na každom kroku. Hra vyšla v roku 2014 a na Epicu sa už raz v ponuke free hier objavila. Ak ste to pred časom nestihli, dnes ešte môžete svoju chybu napraviť a hru si vyzdvihnúť.

Fanúšikovia stolný hier si zas prídu na svoje pri titule Hand of Fate 2, ktorý v sebe kombinuje tzv. dungeon crawler vo svete temnej fantasy.

Na záver len pripomenieme, že možno aj vyššie spomínané hry sa vám budú hrať dobre vďaka myške Razer Viper Ultimate Cyberpunk 2077 Edition, na ktorú sme vám nedávno priniesli aj recenziu.